Oriflame Ağustos Kataloğu 2017

Yeni Ürünler

1 Temmuz’da Yayınlanacak

Oriflame Ağustos Kataloğu 2017 Oriflame Ağustos Kataloğu 2017 Yeni Ürünler Oriflame Ağustos Kataloğu 2017 İndirimli Ürünler

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 2-3

Anıları canlandıran, umutlara ve dileklere ise ilham kaynağı olan Oriflame’in yeni Memories parfümlerinin gücünü keşfedin! 2016 Oriflame Ağustos Kataloğu’nda ilk kez tanıtılan Memories chasing butterflies EdT, Memories daydreaming in a hammock EdT ve Memories flirting under fireworks EdT ile hem hatırlamaktan keyif aldığınız hatıralara bir yolculuk yapın, hem de yeni heyecanlar için hayallere dalın!

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 22-23
Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 34-35

Zayıf ve kırılgan tırnakları canlandırıcı Oriflame The ONE 5’i 1 Arada Tırnak Serumu özel tanıtım fiyatı ile 2016 Ağustos Kataloğu’nda sadece 11,90 TL! Nemlendirici etkisinin yanısıra, tırnakların daha güçlü ve daha esnek bir biçimde uzamasına, sağlıklı görünmeleri için onarılmasına yardımcı olur, tırnakları canlandırır ve bakım yapar. Tırnakların en ideal şekilde canlanması için zengin besleyiciler içeren bitki özleri ve minerallerle formüle edilmiştir.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 36-37

Nurgül Yeşilçay’ın tanıttığı, ultra parlak bitişi ile dudakları parlatan Oriflame The ONE Lip Sensation rujlar çok hafif likit jel dokuludur, yapışmaz, mükemmel kapatıcılık sağlar, bakım yapan formülüyle dudakları yumuşatır.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 38-39
Bu yazın en dikkat çeken trendlerinin başında vahşi orman renkleri ve hayvan desenleri geliyor. Karayip kültüründen ilham alan Tropica aksesuarlar işte tam da bu trendi yansıtıyor. Pamuk, polyester kumaşla çevrelenen, altın rengi parlak metal halkalarla süslü Oriflame Tropica kolye, egzotik renkleri ve hayvan desenleri ile son modaya uygun bir tarz sunuyor. Tropica şalı ve kolyeyi süsleyen vahşi hayvan desenlerinin nefes kesici tarzını mutlaka üzerinizde görmelisiniz.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 54-55
Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 56-57

Okyanusun en derin sırlarını teninize taşıyan Blue Wonders parfüm ile su altındaki cennetin kokusunu keşfedin! Su sümbülü, esmer amber ve bu kokuya özel içerik deniz iksiri notaları ile duyularınızın canlandığına şahit olun!

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 62-63

Ekvador’un yağmur ormanlarında yetişen ve 3 yılda sadece 1 kere açan Cennet Damlası Çiçeği’nin notası, ilk olarak Oriflame tarafından, Amazing Paradise parfümde kullanıldı. Bu büyüleyici parfüm, cennetten bir damla gibi teninizi saracak.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 70-71

Cesur ruhunuzu Oriflame Venture Parfüm’ün taze ve ferah kokusuyla besleyin. Bilinmeyenin gizemini keşfetmek için bu aromatik kokudan ilham alın. Venture EdT’yi oluşturan nanenin taze ve ferahlatıcı etkisi, damiyana kökü ve sedir ağacının erkeksi notalarıyla karışarak kendinizi farklı bir açıdan görmenizi sağlıyor.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 110-111

Siyah sarmaşığın cazibesi! Gizemli, ışıltılı siyah rengin ve doğadan esinlenilen, zarif formların uyumu benzersiz bir mücevher setine ilham verdi. Kalıcı, unutulmaz bir izlenim yaratmak istediğiniz zamanlar için ideal.

Oriflame Ağustos Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Sayfa 112-113