Oriflame Aralık Kataloğu 2016

Yeni Ürünler

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler Oriflame Aralık Kataloğu 2016 İndirimli Ürünler

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 26-27

Hoş kokulu banyo serisi ile büyüleyici bir yılbaşı yaşa. Çabuk emilen, cildi yumuşatan, kokusuyla canlandıran el ve vücut losyonu. Elleri temizlerken nemlendiren, hoş kokulu sıvı el sabunu. Günlük kullanıma uygun, nemlendirici ve hafif parfümlü sıvı el sabunu. Hafif parfümlü, cildi yumuşatan ve nemlendiren el ve vücut losyonu. Doğal portakal çiçeği yağı ve yasemin özü ile parfümlendirilmiş sabun.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 36-37

Oriflame My Destiny Collection tıpkı senin gibi eşsiz! Başkası değil, kendin olmak. İşte hayatta atılabilecek en cesur adımlardan biri. Kendi yolunu çizmen ve içindeki özün seni yönlendirmesine izin verebilmen için artık sana ilham veren bir kokun var. Oriflame My Destiny EdP. Üstelik benzeri olmayan, kişiye özel şişe tasarımlarıyla senin gibi eşsiz.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 38-39

Oriflame My Destiny Collection ile daha cesur, daha güzel! Yeni, yoğun siyah Wonder Lash Maskara ve sezonun en trendy renklerinden oluşan göz farlarıyla kendinizi eşsiz hissedin. Sevdiğiniz 5’i 1 arada Wonderlash Maskara yılbaşına özel sunumuyla!

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 54-55

Oriflame Venture Beyond EdT ile limitleri zorla, özgürce yaşa! Tazeleyici Venture Beyond kokusu, dinamik ve erkeksi notalarıyla içinizde yatan özgürlük tutkusunu uyandırıyor. Hep daha yükseği hedefleyenler için!

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 94-95

Oriflame Essentials Fairness, açık renkli cilt için olmazsa olmaz bakım! Çok sevilen Fairness serisi yenilendi. Yenilenen ve geliştirilen formülü çok seveceksiniz. Arındırıcı, koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olur. Mikro parçacıklarla cildi canlandırır. Temizleme jeli, cildi temizler, aydınlatır, tazeler. Çok amaçlı yüz kremi, cildi pürüzsüzleştirir, nemlendirir, aydınlatır ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 96-97

Oriflame Essentials Fairness ile daha berrak ve pürüzsüz cildin sırrını keşfedin! Koruyucu yüz kremi, cilde daha açık bir renk kazandırmaya ve aydınlatmaya yardımcı olur. Vücut losyonu, cildi nemlendirmeye, beslemeye yardım ederken daha esnek hissettirir. UV filtreleri ile cildi korur ve cildin doğal aydınlığının artmasına yardımcı olur. Sabun, cildi temizlerken aydınlatmaya yardımcı olur. Turunçgil ailesine ait Pomelo meyvesinin özleri ile cilt rengini açmaya yardımcı olur.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 98-99

Oriflame NovAge True Perfection 4 adımlı cilt bakım rutini ile 11x kat daha aydınlık bir cilt.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 100-101

Oriflame NovAge Bright Sublime 4 adımlı cilt bakım rutini ile daha etkili sonuç!

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 110-111

Oriflame NovAge Nutri6, cildinizi yumuşatan, aydınlatan, eşit ton sağlayan lüks yüz yağı kapsülleri!

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 132-133

Göz kamaştırıcı ve gizemli siyah! Tamamen lüks, modern ve cesur çizgiler taşıyan Nuit koleksiyonu, siyah taşların ışıltısı ile birçok kıyafet kombininize kolaylıkla uyum sağlar.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 134-135

Yeni yıl için muhteşem hediye alternatifleri!

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 142-143

Mandalina, portakal çiçeği ve tarçın kokulu el bakımı. Sabun, nazik yapısıyla günlük temizleme için uygundur. El kremi, elleri nemlendirir ve yumuşak ve pürüzsüz olmalarını sağlar.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 146-147

Mucizeye inananlara küçük ve şık yumuşatıcı bakım. Tender Care Gül Özlü Koruyucu Balm cildinizi nemlendirir ve korur. Tender Care Organik Bal Özlü Koruyucu Balm organik kaynaklı bal özü içeriğine sahiptir. Tender Care Tarçın Yağı Özlü Koruyucu Balm doğal tarçın yağı içeriği ile tene hoş bir koku verir.

Oriflame Aralık Kataloğu 2016 Yeni Ürünler 152-153

Sezonun trendi, incimsi ışıltılar içeren rujlar. 4 muhteşem soğuk tonlu renk seçeneği ile dudaklarınıza çekici bir parlaklık verir.