Oriflame 50 BP Siparişe Bedava Maskara
Oriflame Aralık Kataloğu 2016
Oriflame Ocak Kataloğu 2017
Oriflame Şubat Kataloğu 2017
Oriflame Altın Fırsatlar
Oriflame Özel Fırsatlar
Oriflame Kat Kat Kazan
Oriflame Hoşgeldiniz Programı
Oriflame Üyelik
Oriflame Sipariş

Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Ücretsiz Katalog ve İndirimli Sipariş için Ücretsiz Üye Ol

Ad

Soyad

Cep Tel

E-mail

Adres

İlçe

Şehir

 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı’ndan Ocak’ta yeni üye olmuş danışmanlar yararlanabilir.
 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur, 1. Adım, 2. Adım ve 3. Adım.
 • 1. Adım’a katılabilmek için yeni üye olmuş danışman Ocak’ta en az 100 BP sipariş vermelidir. 1. Adım Oriflame Güzellik Seti Ocak’taki BP’li siparişine eklenecektir.
 • 2. Adım’a katılabilmek için danışman Şubat’ta da 100 BP sipariş vermelidir. 2. Adım Oriflame Eclat Femme EdT Mart’taki BP’li siparişine eklenecektir.
 • 3. Adım’a katılabilmek için danışman Mart’ta da 100 BP sipariş vermelidir. 3. Adım Oriflame Eclat Homme EdT Nisan’daki BP’li siparişine eklenecektir.
 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.
 • Bir adımın 100 BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir danışman sonraki adımlara devam edebilir.
 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.
 • İndirimli ürün setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
 • İndirimli ürün setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir. Danışmanlarımız sadece üye olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.

Yorum Yap

Yorumlar

 1. Iraz

  Ocak uye olup 100 BP sipariş verip güzellik setini almaya hak kazandık diyelim. Şubat kataloğunda 5in1 maskara alana makyaj temizleme hediye. Güzellik setini alınca o hediye gelirmi?

  • Oriflame Katalog

   Ocak’ta üye olup 100 BP sipariş vererek hoşgeldiniz programına girerseniz Şubat siparişinizle birlikte Tender Care Balm, The ONE Colour Stylist 5’i 1 Arada Ruj ve The ONE 5’i 1 Arada Wonderlash Maskara size 11,99 TL’ye gelmiş olur. 2017 Şubat kataloğu sayfa 135’teki The ONE 5’i 1 Arada Wonderlash Maskara alana The ONE Suya Dayanıklı Göz Makyajı Temizleyici hediyesi ayrı bir kampanya olup, dilerseniz 33004 kodu ile maskaradan bir tane ayrıca satın alarak makyaj temizleyiciye ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 2. serap

  Biz kasim ayinda 125 bplik sipariş verdik biz aralik ayinda ne kazanacağiz indirimli veya hediye

  • Oriflame Katalog

   Kasım’da 125 BP ve üstü sipariş verenler Aralık’ta Glacier Parfüm ve Seductive Musk Parfüm’ü ikisi birden 13,99 TL’ye alma hakkı kazanıyordu. Kasım’da 125 BP sipariş verdiyseniz bu iki parfüm Aralık ayı siparişinizle birlikte size 13,99 TL’ye gelmiş olacaktır.

 3. Elif

  Ben ekimin sonunda üye oldum siparis vermedim ekimde . Kasım ayında 100 BP yi geçtim yararlanabiliyormuyum Kasım hoşgeldin programından

  • Oriflame Katalog

   Kasım hoşgeldin programından Kasım’da yeni üye olanlar yararlanabiliyor. Ekim ayında üye olanlar Ekim ayı sonuna kadar 100 BP sipariş verdiklerinde Ekim ayı hoşgeldin programına girebiliyorlardı. Siz Ekim’de üye olup Ekim’de 100 BP sipariş vermediyseniz şu anda tüm üyelerin yararlanabildiği Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. 125 BP’ye Seductive Musk ve Glacier parfüm fırsatı için Kasım sonuna kadar 125 BP veya üzeri sipariş verilmesi yeterli. İki parfüm birden kazanılan bu kampanyanın detaylarını kat kat kazan sayfasında görebilirsiniz.

 4. elçin

  Ben eylül ayında üye oldum. Hoşgeldiniz programının 2. ve 3. hediyeleri neydi acaba?

  • Oriflame Katalog

   Eylül ayı hoşgeldiniz programı ürünleri Kasım ayı hoşgeldiniz programı ürünleri ile aynıydı. Yani 2. adım Elvie parfüm, 3. adım Voyager parfüm. Ekim ayı hoşgeldiniz programında ise sadece 3. adım farklıydı. Ekim ayında üye olanların katıldığı hoşgeldiniz programında 3. adımda Voyager parfüm yerine Executive saat vardı.

 5. Hatice

  Peki şimdi ben Kasım ayında üye olsam ustune 100 Bp yapsam hediyelerden yarlana biliyomuyum?

  • Oriflame Katalog

   Ekim ayı hoşgeldiniz programından Ekim’de üye olanlar yararlanabiliyor. Kasım’da üye olanlar Kasım ayı hoşgeldiniz programından yararlanabilir. Kasım ayı hoşgeldiniz programı detayları Kasım başında açıklanacak.

 6. Meltem Merve

  Merhabalar ben oriflame urunleri kullanicisiyim kendim ve cevremdekilerilere siparis verebilmek icin uye olmak istiyorum uyelik kosullari nelerdir her ay belli satis yapmak zorundamiyoz yoksa bir sinir yokmudur yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

  • Oriflame Katalog

   Üye olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak yeterli. Her ay belli bir satış zorunluluğu veya herhangi başka bir koşul yoktur. Üyelik tamamen ücretsizdir. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı indirimli almak için dahi üye olabilirsiniz.

 7. Şule

  Üyelik ve katalog ücretsiz demi.Bide yaş sınırı varmı acaba?

  • Oriflame Katalog

   Evet üyelik ve katalog ücretsiz. Üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçükseniz anneniz ablanız gibi bir yakınınız üye olabilir ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz.

 8. Ayten ayhan

  Ben bu ay sipariş verirsem 3. Adıma giriyorum saat mi gelecek bana

  • Oriflame Katalog

   3. Adım Exclusive Saat’i Ekim’de üye olup 3 ay boyunca 100 BP sipariş verenler almaya hak kazanıyor. Siz üye olduğunuz ayın Hoşgeldiniz Programı adımlarından yararlanabiliyorsunuz. Şu anda 3. adıma geldiyseniz Ağustos’ta üye olmuş olmalısınız. Ağustos’ta üye olanlar 1. adım Güzellik Seti ve 2. adım Elvie Parfüm’den sonra 3. adımda Voyager Parfüm alıyorlar.

 9. Kadriye

  üyeler kazandıkları indirimli ürünlerin bp siyle de 100 bp sini tamamlıya biliyorlar mı?

  • Oriflame Katalog

   Kat kat kazan ve hoşgeldiniz programından hak edilen ürünleri soruyorsanız evet bu ürünlerin de BP’leri oluyor ve siparişinize ekleniyor. Altın fırsatlar ve özel fırsatlardan aldığınız outlet ürünlerinin de BP’leri oluyor ve onlar da siparişinize ekleniyor. Kampanya hesaplamalarına hepsinin puanı dahil oluyor.

 10. nur

  Katalog fiyatları nelerdir?

  • Oriflame Katalog

   Bir katalog siparişle beraber her zaman ücretsiz gelir. Siparişle gelecek ayın kataloğu gönderilir. Ayrıca katalog almak isterseniz bu ayın veya gelecek ayın kataloğunu 1 adet 1.90 TL, 5 adet 7.25 TL, 25 adet 27.99 TL ücretle istediğiniz adette alabilirsiniz.

 11. aleyna

  BP ne anlama geliyor ? Yeni katıldım daha çömezim

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de her ürünün bir puanı var, bu puanlarla hoşgeldiniz programı kat kat kazan gibi kampanyalardan yararlanılıyor. Örnek olarak 100 BP yaklaşık 160 liralık bir alışverişe denk geliyor. Satın aldığınız ürünlerin kaç puan olduğunu sipariş verirken görebiliyorsunuz, hem tek tek ürünlerin puanları, hem de siparişinizin toplam puanı sipariş ekranında görünüyor, böylece hangi kampanyalardan yararlanabildiğinizi, kampanyalardan yararlandığınızda hangi ürünleri alabileceğinizi doğrudan görebilmiş oluyorsunuz.

 12. Ayşe

  Ben parfümlerin örneklerini istiyorum nasıl yazcamt

  • Oriflame Katalog

   Bayan parfüm numune setini 722071 kodu ile, erkek parfüm numune setini 722072 kodu ile sipariş edebilirsiniz. Numune setlerinde 24er adet parfüm numunesi mevcuttur, set fiyatı 7.5 TL’dir, numuneler 24 adet 1ml’lik küçük şişelerde gelir.

 13. Ebrar

  Eylül de üye olursam bu adımlardan yararlanabilecekmiyim?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı her ay oluyor. Eylül’de üye olursanız Eylül ayı hoşgeldiniz programından yararlanabilirsiniz. Eylül’de hangi ürünler olacak önceden açıklanmıyor, aynı ürünler devam edebilir veya farklı ürünlerle yeni bir hoşgeldiniz programı duyurulabilir.

 14. Gülistan

  Bende 175 tl ye sipariş verdim benim fatura m ne kar gelir ve çatal kaşık setini kazanır miyim

  • Oriflame Katalog

   Ürünlerin size indirimli geliş fiyatı üzerinden 175 TL sipariş verdiyseniz puanı 100 BP’yi geçmiş olmalı, bu şekilde yeni üyeyseniz hem hoşgeldiniz programı hem kat kat kazan, eski üyeyseniz sadece kat kat kazan ürünlerini alabilirsiniz. Siparişinizin tam kaç puan yaptığı faturanızda yazar, oradan bakarak kesin emin olabilirsiniz.

 15. Ayşe

  Ben üyeydim ama bi süre ara verdim hediyeler sen faydalanabilirmiyim

  • Oriflame Katalog

   Ara vereli 1 yıldan uzun süre olduysa üyeliğiniz silinmiştir, tekrar üye olup hoşgeldiniz programından yararlanabilirsiniz. Ara vereli 1 yıl olmadıysa üyeliğiniz hala devam ediyordur, durum böyle ise kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 16. hacer

  Ben uye olalı baya oldu yalnız 100 bpye ulaşamadım henüz hedıyelerden faydalanmak için herhangi bı ay 100bp yı gecmem yeterlı olur mu

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz Programı’ndan yararlanabilmek için üye olunan ayda 100 BP sipariş vermek gerekiyor. Bu program sadece ay içinde üye olan yeni üyelere özel bir program. Eski üyeler Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanabilirler.

 17. nazan

  267 tl’lik bir satış yaptim benim kazancım ne olur

  • Oriflame Katalog

   Katalog fiyatıyla 267 TL’lik satış yaptıysanız karınız 60 lira civarıdır. Bu miktarda siparişle hoşgeldiniz programı veya kat kat kazan kampanyasından da hak edeceğiniz ürünler olabileceği için bu kazandığınız ürünleri kendiniz kullanmayıp satmayı tercih ederseniz onlardan sağlayacağınız kazanç da ekstra olarak karınızı artıracaktır.

 18. merve

  100 bp sipariş verdiğimde kaç tl karım olur

  • Oriflame Katalog

   100 BP alış fiyatıyla yaklaşık 160 TL yapıyor. Oriflame’de satış karı %30. 160 liraya aldığınız ürünleri katalog fiyatı ile sattığınızda yaklaşık 50 lira kar edersiniz. Hoşgeldiniz programı veya kat kat kazandan hak edeceğiniz kampanya ürünleri bu 50 liranın dışında ekstra kazancınızdır. Hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan ürünlerini de satarak değerlendirecekseniz satış karınız daha fazla olur. Benzer şekilde outlet kataloğundan alacağınız ekstra indirimli ürünleri de daha yüksek fiyattan satabileceğiniz için bu şekilde de kazancınızı ekstra artırabilirsiniz.

 19. merve

  merhaba, ben ağustosta kayıt olursam hoşgeldiniz kampanyasına 2.adımdan mı başlayacağım ?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı her ay yenileniyor. Ağustos’ta üye olanlar yine birinci adımdan başlayacak, ama ürünler Temmuz’daki ile aynı ürünler mi olur henüz belli değil. Ağustos hoşgeldiniz programı 1. adım 2. adım 3. adım ürünleri 1 Ağustos’ta duyurulacak.

 20. AYLİN

  İlk üyelikte alışveriş yapmak zorundamıyım?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de alışveriş zorunluluğu yok, istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz, bu tamamen size kalmış, ama yeni üye olanlar için üye oldukları ay 100 BP sipariş verdiklerinde bazı kampanyalar var, bilgileri bu sayfada mevcut, bu kampanyalardan yararlanmak isterseniz üye olduğunuz ay sipariş vererek hoşgeldiniz programı setlerini alabilirsiniz. Elbette Oriflame’de avantajlar sadece üye olunan ayla sınırlı değil. Bir kez üye olduğunuzda her ay yararlanabileceğiniz geliş fiyatından indirimli alışveriş hakkınız ve her ay yenilenen kat kat kazan kampanyasına katılma hakkınız her zaman baki.

 21. nezahat

  biz burda 100 puandan fazla versek olurmu

  • Oriflame Katalog

   Yeni üyeler üye oldukları ay 100 BP veya üzeri sipariş vererek hoşgeldiniz programına dahil olabilirler.

 22. Ebru

  Hoşgeldiniz seti nedir acaba siparişime kendi eklendi 14.90 fiyatı araştırdım ne oldugunu birşey bulamadım . Bide hoşgeldiniz programı 1. Adım var onu anladım .

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz seti ve hoşgeldiniz programı farklı ürünler. Hoşgeldiniz seti yeni üye olanların satın alabileceği, içerisinde 25 adet kadar cilt bakım ürünü numunesi, ruj numunesi, parfüm numunesi, kılavuz, katalog, broşür gibi ürünler bulunan bir set. Hoşgeldiniz programı ise yeni üyelerin üye oldukları ay 100 BP veya üzeri sipariş vererek dahil olabilecekleri, 3 ay boyunca bu sayfada belirtilen 1. adım 2. adım 3. adım set ürünlerini kazanabilecekleri bir kampanya.

 23. Gül

  100 tl siparişte kazancım ne kadar olurgul

 24. Cangul

  24 lu parfum numune seti ne kadar onuda urun siparişi verirkenmi girmemiz gerekiyor

  • Oriflame Katalog

   722071 bayanlar için, 722072 erkekler için, 24’lü parfüm numune setinin fiyatı 7.5 liradır. Normal ürün siparişleriniz arasına bu kodları ekeyerek sipariş verebilirsiniz.

 25. beyza öz

  yanlışlıkla hoşgeldiniz seti ürününü sildim geri yükleyebiliyor muyum ??

  • Oriflame Katalog

   Sepetinizi tamamen boşaltıp siparişinizi en baştan tekrar yüklerseniz otomatik eklenmesi gerekir.

 26. Gamze

  Hoşgeldin programının hepsini alan danışman sonraki aylarda satışlarında hediye filan kazanabiliyor mu?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz Programı’nın dışında bir de Kat Kat Kazan kampanyası bulunuyor. Kat Kat Kazan kampanyasından eski yeni tüm üyeler faydalanabiliyor. Yani yeni üye olan bir kişi 3 ay boyunca hem hoşgeldinizden hem kat kat kazandan yararlanırken, 3 ay dolduktan sonra eski üyeler gibi sadece kat kat kazandan yararlanmaya devam ediyor.

 27. esma

  ben 200 tl lik sipariş aldım kaç tl kazanırım

  • Oriflame Katalog

   Yaklaşık 50 lira satış kazancınız olur. Hoşgeldiniz programı veya kat kat kazandan hak ettiğiniz ürünler buna artı olarak gelir. O ürünleri kendiniz kullanmak yerine satacak olursanız karınız 100 lirayı bulur.

 28. seyma

  mayısda 100 bp sipariş verdim 13.99 parfüm siparişimë otomatik olarak mı eklenicek

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı üye olunan ayın koşulları ile geçerlidir. Siz Mayıs’ta üye olup Mayıs’ta 100 BP sipariş verdiyseniz bu ay vereceğiniz herhangi miktardaki bir siparişe 1. adım ürünü olan Güzellik Seti otomatik olarak eklenir. Eğer bu ay da 100 BP verireniz 2. adımı tamamlamış olacağınız için bu sefer de Elvie Parfüm hak edersiniz, o da takip eden aydaki siparişinize otomatik eklenir. Yani ürünleri hak etmek için 100 BP sipariş vermek yeterli, ürünleri almak için 100 BP vermeye gerek yok, 1 BP bile verseniz hak ettiğiniz ürünü takip eden ayda otomatik alırsınız; ama 2. adıma ve 3. adıma da devam edip her 3 adımın da ürünlerini almak istiyorsunuz o zaman 3 ay boyunca 100 BP sipariş vererek hepsini alabilirsiniz.

 29. nese

  Ben haziran katologundan 600tl sparis aldim benim kazancim nedir uye olssm

  • Oriflame Katalog

   Katalog fiyatıyla 600 liralık ürünün size gelişi yaklaşık 460 lira olur. Hoşgeldiniz programından ve kat kat kazandan hak edeceğiniz ekstra ürünler ile 200 liranın üzerinde satış karı sağlamış olursunuz.

 30. tugba

  1.Adımı tamamladım Orifilame Güzellik Setini Haziran ayında mı sipariş edeceğim?

  • Oriflame Katalog

   Bu ay üye olup 100 BP sipariş verdiyseniz Oriflame Güzellik Seti gelecek ayki siparişinize otomatik olarak eklenecektir.

 31. Cansu

  Şimdi üye olursam haziran ayının kampanyalarinami katilcm

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz Programı’nı soruyorsanız üye olduğunuz ayın Hoşgeldiniz Programı’na dahil olursunuz. Diğer indirimli ürünlerden ve kat kat kazan kampanyasından her ay yararlanabilirsiniz, ne zaman üye olduğunuz önemli değildir.

 32. ceren

  Oriflame hoşgeldiniz programında 1. adımı istiyorum. Ürün kodu olarak ne yazman gerekiyor?

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuz ay 100 BP veya üzeri sipariş vererek hak ettiğiniz Hoşgeldiniz Programı 1. Adım ürünü takip eden aydaki siparişinize otomatik olarak eklenir, ayrıca bir kod girmenize gerek yoktur.

 33. efsun

  Mayıs ayı hosgeldin 1. Adım ürünleri nedir acaba

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı Mayıs ayında da Nisan ayındakiyle aynı ürün setleri ile devam ediyor. 1 adım Tender Care Balm, The ONE Colour Stylist 5’i 1 Arada Ruj ve The ONE Eyes Wide Open Maskara’dan oluşan Oriflame Güzellik Seti.

 34. Aslı Aşık

  Ürünlerin gelis fiyatları ile satış fiyatları arasında ortalama kaç tl fark var?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de satış karı %30’dur. Katalogda 13 lira olan bir ürün size 10 liraya gelir, katalogda 39 lira olan bir ürün size 30 liraya gelir, katalogdan 130 liralık ürün sipariş ettiyseniz size gelişi 100 liradır. Bu şekilde alış ve satış fiyatları arasında her zaman %30 fiyat farkı vardır. Tüm fiyatlarla ilgili detaylı bilgiler siparişlerle birlikte gönderilen fiyat listelerinde de mevcuttur.

 35. Ayse

  Ben bu ay kat kat kazan hediyesini kazandim bunun puani bana mayis siparislerinde puan olarak eklenecek mi

  • Oriflame Katalog

   Evet hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan ürünlerinin de puanları vardır ve kazandığınız ürünlerin size gönderildiği ayda siparişinize eklenir.

 36. ayşe

  Sipariş verdikten sonra kargo ücreti kac tl belli bi miktardan sonra kargonun ücretsiz oldugunu duymustum dogrumu dogruysa ücretsiz kargo icin kac tl alisveris yapmamiz gerekiyor

  • Oriflame Katalog

   75 BP yani yaklaşık 115 TL üstü siparişlerde kargo ücreti sadece 1.45 TL olarak faturaya eklenir. Daha küçük siparişlerde 729000 kargo ücreti sıfırlama kodunu siparişinize eklerseniz 10.95 TL’ye o ayın promosyonu olan ürünü satın alarak kargonuzu yine bedavaya getirebilirsiniz.

 37. emine

  1.adim hosgeldin paketini yanlislikla sildim nasil ekleyebilirim

  • Oriflame Katalog

   Siparişinizi silip tekrar yüklerseniz eklenecektir. Eğer yanlışlıkla sildikten sonra siparişinizi gönderdiyseniz iptal edip tekrar girebilirsiniz. Siparişler 3 saat içerisinde iptal edilebiliyor.

 38. arzu karadağ

  100bp lik alışveriş yaptıktan sonraki ay eklenecek olan ürün de bp puanı getiriyor mu

  • Oriflame Katalog

   Evet hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan kampanyasından gelen ürünlerin de puanları vardır.

 39. Anonim

  Uye olmak isturm satis ypmk sartmi bn kndi alswrsmi yapmk isturm

  • Oriflame Katalog

   Oriflame üyeliğinde satış yapma zorunluluğu yoktur. Kendi ihtiyaçlarınızı üye geliş fiyatına almak için de kayıt olabilirsiniz.

 40. sebus

  Merhaba ben 160 tllik satış yaptım kaç BP almış olurum hediyeleri en faydalanarak bilirmiyim

  • Oriflame Katalog

   Siparişiniz satış fiyatı ile 160 lira ise yaklaşık 80-85 puan yapıyor olsa gerek. Alış fiyatı ile 160 liralık sipariş verdiyseniz 105 puan civarı olabilir. Siparişinizin tam puanını sipariş verirken son adımda görebilirsiniz.

 41. Anonim

  100BP olması için para olarak nekadar yapıyor

  • Oriflame Katalog

   100 BP’lik sipariş alış fiyatı ile yaklaşık 150 TL’ye denk gelmektedir.

 42. Şermin bag

  Ben üye olmak istiyorum ilk sipariş en az kaç TL olmali kendime almak istiyorum o yüzden

  • Oriflame Katalog

   Oriflame siparişlerinde alt sınır yoktur. Üye olduktan sonra istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

 43. Gülay

  Merhaba hoşgeldiniz programı ürünleri neden değişti ben ocak ayında üye oldum 1.adım hoşgeldiniz programı ürünlerini aldım 2.adımı da alacaktım ama şimdi alamıcam mı?

  • Oriflame Katalog

   Yeni Oriflame Hoşgeldiniz Programı ürünleri Mart ayında üye olanlar için geçerlidir. Siz üye olduğunuz Ocak ayında geçerli olan hoşgeldiniz programı 1. 2. 3. adım setlerini almaya devam edeceksiniz.

 44. Şura

  Ben şubat ayında üye oldum ama şubatta değil ilk siparişimi mart ayında vericem yine de hoş geldin paketinden yararlanabilir miyim?

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuz ay içinde 100 BP’lik sipariş verdiğinizde Oriflame Hoşgeldiniz Programı’na dahil oluyorsunuz.

 45. nurdan

  Merhaba ben hoşgeldiniz setinin ilk iki adımından yararlandım 3. adımdan sonra herhangi bir hediye ürün gelme ihtimali var mı acaba? şimdiden teşekkürler

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı 3 adım yani 3 ay süre ile yeni üyeler için geçerlidir. Sonrasında kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 46. betül

  merhaba ben yeni uye oldum hosgeldınız setleri dışında şubat ayı kat kat kazan kampanyasındaki üçlü kelepçeli kek kalıbı setinden yararlanabiliyor muyuum?

  • Oriflame Katalog

   Evet yeni üyeler hem hoşgeldiniz programı hem de kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirler.

 47. lutfıye tercan

  bır ay ıcerısınde ayrı ayrı ıkı sıparıs verdıgınde BPler toplanıyormu yoksa sadece ılk yaptıgın sıparısle hosgeldın programına dahıl oluyorsun

  • Oriflame Katalog

   Gerek hoşgeldiniz programı, gerek kat kat kazan kampanyası için, ay içerisinde verdiğiniz tüm siparişlerin puanları toplanarak hesaplanmaktadır.

 48. Nazira

  Kıbrıs ve Türkmenistan da satış yapmak istiyorum nasıl olur

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Türkiye, Kıbrıs veya Türkmenistan’a direk ürün sevkiyatı yapamamaktadır. Azerbaycan’a ürün gönderimi olup olmadığıyla ilgili de sorular alabiliyoruz. Oriflame Türkiye sadece Türkiye sınırları dahilinde faaliyet göstermektedir.

 49. Saye

  Bu hoşgeldin hediyesi kaç aydır var 6 ayda 1 değişiyor diye duydum bunun daha kaç ay geçerli olacağını öğrenebilir miyim hangi ayda bu setin başladığını

  • Oriflame Katalog

   Şu anki setler 2015 Ekim ayından itibaren kampanya dahilinde sunuluyor. Belirttiğiniz gibi hoşgeldiniz programı setleri zaman zaman değişiyor. Çok sık değil, ama çok seyrek de değil. Ne zaman değişeceği önceden duyurulmuyor. Her ayın kampanyaları ay başında duyuruluyor. Setlerde bir değişiklik olduğunda ay başında bu sayfadan açıklıyoruz.

 50. Sema

  Ben ocak ayında kayıt oldum bu hoş geldin Setleri 1. Adım 2. Adım diye devam eden Setler bp li siparis verdikçe devam edecek mi yoksa 3. adımdan sonra bitiyor mu ?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı üye olunan ay başlar ve üye olunan ay içerisinde 100 BP sipariş verilmesi ile sadece yeni üyeler için 3 ay boyunca geçerlidir. Eski üyeler kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirler.

 51. seda

  şubat ayında hoşgeldin fırsatı var mı

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı her ay oluyor. Her ay o ay içinde kayıt olan danışmanları kapsıyor. Şubat ayında programın ürün setleri bu ayki gibi mi olur, yoksa setlerde bir değişiklik yapılır mı, bunlar ay başında belli olacak, 1 Şubat Pazartesi günü duyurulacak.

 52. Gülsüm

  Yaptığım sipariş lerin kaç puan oldugunu nasil öğrenebilirim

  • Oriflame Katalog

   Siparişlerinizin puanını internetten sipariş girişi yaparken görebilir veya siparişleriniz ile size gönderilen fiyat listelerindeki tablo yardımıyla hesaplayabilirsiniz.

 53. fatma

  Yeni uye oldum BP ne oluyor

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de her ürünün BP diye adlandırılan Başarı Puanı vardır. Ürünlerin puanlarını sipariş esnasında internetten görebileceğiniz gibi siparişlerinizle size gelen fiyat listelerinden de yazılı olarak görebilirsiniz. Bu puanlara göre çeşitli kampanyalarla ekstra hediyeler hak edilebilmektedir.

 54. Dilek

  Bu ay içinde üye olup 100BP sipariş verdiğimde Ocak ayındaki siparişimde Giordani makyaj setini 11,99tl ye sipariş edebiliyorum. Doğru mu anladım? Bu ürün için özel bir sipariş numarası var mıdır yoksa allık ve ruj için herzamanki sipariş numaraları tek tek yazılmalı mı?

  • Oriflame Katalog

   Evet doğru anlamışsınız, aynı o şekilde. Hak ettiğiniz hoşgeldiniz programı setleri için bir kod yazmanız gerekmiyor. Ürün setleri siparişinize otomatik ekleniyor. Sipariş verirken görebiliyorsunuz sepetinize eklendiğini.

 55. tugba

  Merhaba her ay siparis vermek zorunda miyiz.ben uye olmak istiyorum fakat kotali satis degilde zorlanmadan aldigim siparise gore bende siparis verebilir miyim

  • Oriflame Katalog

   Her ay sipariş vermek gibi bir zorunluluk yok. Kendi ihtiyacınız olduğu zaman veya tanıdıklarınız ya da müşterileriniz sizden ürün sipariş ettiği zaman sipariş verebilirsiniz.

 56. Semra

  Bu gece saat 24 ten sonra aralik kataloğu girermi internet sitesine

  • Oriflame Katalog

   1 Kasım Pazar olduğu ve ayrıca seçimler olduğu için 2015 Oriflame Aralık Kataloğu’nun 2 Kasım günü yayınlanmasını bekliyoruz.

 57. Merve

  Mrb ben kasim ayinda uye olsam ve 125 bp tamamlasam hangi urunleri kazaniorum

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Kasım ayı hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan kampanyası detayları birkaç gün sonra açıklanacaktır.

 58. merve

  1.adımı geçtikten sonra kazandığımız indirim hakkını “1. Adım indirimli ürün seti Kasım’daki BP’li siparişine eklenecektir” şeklinde yazmışsınız. bunu açıklar mısınız?
  Yani 100 bp lik ekim ayında yapılan alışveriş sonrası, kasım ayında 11,99 a alabileceğimiz indirimli ürün dışında daha ne kdr alışveriş yapmamız lazım, kampanyadan yararlanmamız için.

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuz ay 100 BP sipariş verip 1. adım ürününü hak ettiniz diyelim. Ertesi ay ne kadarlık sipariş verirseniz verin farketmez, hak ettiğiniz ürün otomatik olarak siparişinize eklenecektir. Ancak 2. adıma devam etmek istiyorsanız, ikinci ay da 100 BP vermeniz gerekir.

 59. İlayda

  100 BP nekadar oluyo

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’den vereceğiniz 100 BP’lik bir sipariş ürünlerin size geliş fiyatı üzerinden yaklaşık 145-150 lira gibi bir fiyata karşılık gelecektir. BP’ler bazı ürünlerde farklılık gösterebildiği ve bazen de aydan aya küçük değişiklikler olabildiği için siparişinizi internetten verirken siparişinizin kaç BP yaptığını ve kaç liraya karşılık geldiğini kontrol etmeniz en doğrusu olacaktır.

 60. pelin

  merhabalar; anladığım kadarıyla ücretsiz kayıt oluyoruz. peki sipariş bazı aylarda veremediğimizde üyeliğimiz siliniyormu hemen? sipariş veremediğimiz ay katalog elimize geçmiyor mu?? ben eskiden üye idim o yüzden tam kuralları hatırlayamıyorum.. bilgilendirebilirmisiniz?? birde ilk kayıt olduktan sonra ilk katalğu nereden temin ediyoruz. etrafımda oriflame yapan yok.

  • Oriflame Katalog

   Evet Oriflame kayıt ücretsiz. İlk kayıt olduğunuzda size ücretsiz katalog gönderiyoruz. Sonrasında sipariş verdiğinizde gelecek ayın kataloğu paketinizin ücretsiz olarak çıkıyor her zaman. İki ay üst üste sipariş vermezseniz size tekrar kendiliğinden katalog gelmiyor. Bu durumda internet kataloğundan sipariş verebiliyorsunuz. 1 yıl boyunca hiç sipariş vermezseniz o zaman üyeliğiniz siliyor. 1 yıl içerisinde 1 kez bile sipariş verseniz üyeliğiniz ücretsiz devam ediyor.

 61. Ayse

  Mrb yanlışlıkla katkat kazan femme yi sildim geri nasıl yuklerim

  • Oriflame Katalog

   Sepetinizi boşaltıp siparişinizi en baştan tekrar girerseniz kazandığınız kampanya setleri siparişinize otomatik olarak tekrar eklenecektir. Siparişinizi sonlandırmadan önce emin olmak için son ekranda kontrol etmeyi unutmayınız.

 62. Bagul

  selam ben Asgabatda yasiyorum size uye olmak isdiyorum ama nasil siparis weririm nasil gelir bilmiyorumu egar mumkinse detaylary anlatyrmysynyz

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’e üye olabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması ve Türkiye’de ikamet edilmesi gerekmektedir.

 63. Elif

  Ekim ayı hoşgeldin programı ne zaman açıklanır acaba ?

 64. Zeynep

  Ben ağustosta kaydoldum ve 100 BP lık sipariş verdim ama hoşgeldiniz programına katılmak için ayrıca birşey yapmadım genede eylülde vereceğim sipariş te optimal seti alabilcek miyim

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuz ay 100 BP sipariş verdiyseniz Hoşgeldiniz Programı’na girmiş oluyorsunuz. Hoşgeldiniz Programı 1. Adım ürün seti takip eden aydaki siparişinizle birlikte size ulaşacaktır.

 65. İzel

  Ürünleri sadece kargo şubesinden alabilme şansımız var mı hiç adrese gonderilmeden

  • Oriflame Katalog

   Siparişiniz kargoya verildiğinde cep telefonunuza gelen mesajda belirtilen takip numaranızı kargo şubesine söyleyerek paketinizin adresinize gelmemesini ve şubeden almak istediğinizi belirtirseniz paketinizi dağıtıma çıkarmadan şubede bekletirler şubeden alabilirsiniz.

 66. Esma

  1. Ay 100 bp yi toplayamaytıp 2. Ay toplasak mesela 2. Ayın avantajından yararlanabiliyor muyuz ?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programına başlamak için üye olunan ay 100 BP sipariş vermek gerekiyor. Üye olunan ay 100 BP sipariş verilmediyseniz hoşgeldiniz programı fırsatı kaçırılmış olur, ancak yine de kat kat kazan kampanyasından her zaman yararlanılabilir.

 67. Hande

  Ben ağustos ayındaki siparişimde giordani gold gelmesi gerekirken sepette volare seti gözüküyor napmalıyım ? Giordani gold istiorum. Hoşgeldiniz kampanyasındada şuan yazan o

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı ürünleri zaman zaman değişiklik gösterebiliyor. Her üye, üye olduğu ay geçerli program ürünlerini alıyor. Siz Haziran ayında üye olmuş olmalısınız. Haziran ayında üye olanlar Haziran’da 100 BP verdiklerinde Temmuz’da Optimals Cilt Bakım Seti’ni, Temmuz’da 100 BP verdiklerinde Ağustos’ta Volare Parfüm Seti’ni, Ağustos’ta 100 BP verdiklerinde de Eylül’de Efsane Ürünleri Seti’ni alıyor. Haziran ayındaki bu kampanya koşulları dahilinde size Ağustos’ta Volare Set geliyor. Şu anda sitede yer alan kampanya, bu ay üye olacak kişiler için geçerli 1. Adım 2. Adım 3. Adım ürünlerini göstermektedir.

 68. Gulsah

  Ben ağustosta üye oldum ancak ağustosta 100 BP lik siparis veremedim eylül de versem hoşgeldin kampanyasından yararlanabilir miyim yoksa hakkımı mi kaybettim ?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldin programına dahil olmak için üye olunan ay 100 BP veya üzeri sipariş vermek gerekiyor. Üye olduğunuz ay bu miktarda sipariş vermediyseniz hoşgeldiniz programından yararlanamazsınız, ama kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 69. Minasa

  Ben Şubat’ta kayıt olmuştum, the one makyaj setini ekimde 100 bp verirsem alabiliyor muyum?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Hoşgeldiniz Programı sadece yeni kayıt olacak üyeler içindir. Eski üyeler Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanabilirler.

 70. özlem

  oriflimeden 1.adıma girdim fakat göz bakım setini istemiyorum 1.adımın ürününü almasam 2.adımın ürününü alabilir miyim??

  • Oriflame Katalog

   1. adım ürününü hak ettiyseniz ama almak istemiyorsanız almayabilirsiniz. Bir sonraki adımda 2. adım ürününü hak edecek şekilde yine 100 BP sipariş verirseniz 2. adım ürününü alabilir ve 3. adıma devam edebilirsiniz.

 71. GAMZE

  Ben geçen ay sipariş vermedim ama haziran ayının hoşgeldin programından 100 bp hediyeleri gelicekti bu ay sipariş yapınca gelirmi?

  • Oriflame Katalog

   Haziran ayında kayıt olup Haziran ayında 100 BP sipariş veren üyelere hoşgeldiniz programı 1. adım seti Temmuz siparişleriyle birlikte gönderiliyor. Haziran ayında sipariş vermediyseniz bu ay size hoşgeldiniz programı hediyesi gelemez.

 72. Anonim

  Ben bir kaç birşey almak istiyorum fakat çwvremde tanıdığım kimse oriflame satmıyor burdan sipariş etsem gelir mi bir de kargo ücreti ne kadar

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’e üye olarak doğrudan firma merkezinden alışveriş yapabilirsiniz. Böylece ürünleri geliş fiyatına indirimli olarak alma avantajınız da olur. Kargo ücreti 75 BP’nin altındaki küçük siparişlerde 8.95 TL’dir. Ancak ürünleri zaten geliş fiyatına alacağınız için 30-40 liralık bir sipariş verdiğinizde kargo ücretini otomatikman çıkartmış oluyorsunuz. Ayrıca siparişlerinizi toplu olarak verirseniz 75 BP üstü siparişlerde kargo ücreti sadece 1.45 TL olarak faturanız ekleneceğinden bu şekilde daha da fazla avantaj sağlarsınız. Orflame’de kargo görevlisine bir ödeme yapılmıyor. Sipariş ettiğiniz ürünlerin tutarını 21 gün içerisinde bankalardan, bankamatiklerden, postanelerden, internetten ödüyorsunuz. Oriflame fatura ödeme sayfamızda bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Üye olmak için Oriflame üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterli.

 73. Müjde cicilli

  Ben Haziran’da üye olmuştum fakat Haziran’da 100 Bp sipariş veremedim fakat Temmuz’da verdim hoş geldinden yararlana bilicekmiyim indirimli ürünler alalabilicekmiyim

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programından sadece üye oldukları ayda 100 BP ve üstü sipariş veren yeni üyeler yararlanabilir. Üye olduğunuz ay 100 BP sipariş vermediyseniz bu kampanyadan yararlanamamış olursunuz. Ancak yine de eski üyeler için her ay yenilenen kat kat kazan kampanyasından her daim yararlanabilirsiniz. Ayrıca Oriflame üyesi olarak tüm ürünleri geliş fiyatına aldığınız için buradan da katalog fiyatlarına kıyasla sürekli bir avantajınız oluyor.

 74. Türkan

  Kargo ücreti alıyolar mı alıyorsalar ne kadar alıyorlar bir de hediyeleri kargo eve mi getirio katlogla yoksa ptt ye falan mı

  • Oriflame Katalog

   75 BP üstü siparişlerde kargo ücreti sadece 1.45 TL’dir. Siparişler Yurtiçi Kargo ile adrese teslim edilir.

 75. havva

  Nasil siparis verebilirim

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’den ürün siparişi vermeniz için Oriflame’e üye olmanız gerekir. Web sitemiz üzerinden Oriflame’e üye olabilirsiniz.

 76. tuba

  Haziranda üye oldum volare parfüm seti bana 14 90 sana gelmicekmi yoksa temmuzdada şipariş verip ondan sonramı gelcek ve ben onu nasıl yapcam

  • Oriflame Katalog

   Haziran’da üye olup 100 BP sipariş verdiyseniz Haziran ayı Hoşgeldiniz Programı’na dahil olduğunuz için Haziran’da Optimals Cilt Bakım Seti hak etmiş oluyorsunuz. Hak etmiş olduğunuz bu ürün Temmuz siparişinizle size ulaşır. Temmuz’da yine 100 BP sipariş verirseniz bu sefer sizin dahil olduğunuz Hoşgeldiniz Programı’nın 2. adım ürünü Volare Set’i hak etmiş olacaksınız. O da Ağustos siparişinizle size ulaşmış olacak.

 77. gülşah

  yeni kat kat kazan ürünleri bizim için geçerli değil mi ben ocak ayında üye olmuştum

  • Oriflame Katalog

   Kat Kat Kazan kampanyasından eski yeni tüm üyeler yararlanabilir. Hoşgeldiniz Programı ise sadece yeni üyeler içindir.

 78. mert

  Optimal setini kazandığımız zaman bize bp kazandırırmı

  • Oriflame Katalog

   Evet hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan programından hak edilen ürünlerin de puanları vardır.

 79. sabire

  Ben mayista uye oldum 125puan yaptim 3adim hediyesini bu ay alicakmiyim

  • Oriflame Katalog

   Mayıs’ta üye olup mayıs’ta 125 BP sipariş verdiyseniz hem Hoşgeldiniz Programı 1. Adım ürün seti olan Optimals Cilt Bakım Seti’ni, hem de Kat Kat Kazan Kampanyası ürünü Flamboyant Parfümü bu ayki siparişinizle almış olacaksınız.

 80. ebru

  Üyeler için parfüm testırlarıniz varmı varsa kodu kaç acaba ?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’in toplu parfüm testerları mevcuttur. 722071 kodu ile 24’lü Bayan Parfüm Numune Seti’ni, 722072 kodu ile 24’lü Erkek Parfüm Numune Seti’ni, 720324 kodu ile de 24’lü Bayan Erkek Karışık Parfüm Numune Seti’ni 7.50 TL’ye satın alabilirsiniz.

 81. Burcu

  Hoşgeldiniz programından 3. adım setindeki allık tonunu seçebiliyor muyuz ? standart renk tonumu geliyor? Seçebiliyorsak nasıl olucak.. Bilgi verirseniz sevinirim..

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı set ürünlerinde değişiklik yapılamıyor. Fotoğraflarda gördüğünüz ürünler geliyor.

 82. Anonim

  100 BP puanı 100 liraya mı denk geliyor ?

 83. Anonim

  Hoşgeldiniz programından yararlanmak için Mayıs ayında 100 BP puan yapıyorum peki hediye bana nasıl gelecek ben bir daha ki ay sipariş verirken o paketi seçecek miyim?

  • Oriflame Katalog

   Mayıs ayında Oriflame’e üye olup Mayıs ayında 100 BP sipariş verdiğinizde Haziran ayında vereceğiniz siparişe Optimals Cilt Bakım Seti otomatik olarak eklenecektir.

 84. Müşerref

  İyi günler benim ilk ayım olcak ben mayıs ayında 140 üstünde yaptım 400 bp bana ekstıradan bir seyler gelirmi?

  • Oriflame Katalog

   100 BP üstüne hoşgeldiniz programı, 125 BP üstüne kat kat kazan kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Daha yüksek puana ayrı bir kampanya bulunmuyor. Sık sık yüklü miktarda sipariş veriyorsanız bir yakınınız adına da kayıt açtırarak siparişlerinizi ikiye bölüp iki ayrı isim üzerinden sipariş verip kampanyalardan ayrı ayrı yararlanabilirsiniz.

 85. sıbel arar

  daha once uye idm fakat 1 yıl sıparıs vermedıgım ıcın uyelıgım sılıindı sımdı yenıden uye olmak ıstıyorum uyelık ucretı ne kadar

  • Oriflame Katalog

   Oriflame üyelik artık ücretsiz. Üyeliğiniz silindiyse ücretsiz olarak tekrar üye olabilirsiniz.

 86. tülay

  nisan katoloğundan sipariş verebiliyor muyuz ?

  • Oriflame Katalog

   Nisan ayı katalog dönemi kapandı. Şu anda Mayıs kataloğundan sipariş verebilirsiniz.

 87. nebahat

  Bende yeni üye oldum hediyelerden nasıl yararlanabilirim

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuz ay 100 BP ve üstü sipariş vereren Hoşgeldiniz Programı hediyelerinden yararlanabilirsiniz.

 88. ilknur

  Bende nisan uyesiym fakat hosgeldindeki ilk adimi tamamlayamadom sadece 75 bp yapabildim ve diger adimlari kacirdim anlamina mi geliyo tesekkur ederim

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuz ay 100 BP sipariş vermediğinizde Hoşgeldiniz Programına’a girememiş ve diğer adımları da kaçırmış oluyorsunuz evet, ancak Kat Kat Kazan Kampanyası’ndan her zaman yararlanabilirsiniz. Kat Kat Kazan Kampanyası her ay farklı ürünlerle tekrarlanır ve eski yeni tüm üyeler yararlanabilir.

 89. zeynep

  Nisanda uye oldum ve 100bp yi gectim optimals urunun fiyatini mayis ayinda verecegim siparislemi belirtmem gerek bu konuyla ilgili bilgi verirseniz iyi olur simdiden teşekkür ederim

  • Oriflame Katalog

   Nisan’da üye olup Nisan’da 100 BP üstü sipariş verdiyseniz Mayıs ayında vereceğiniz siparişe Oriflame Optimals Cilt Bakım Seti otomatik olarak eklenecektir.

 90. zekiye

  hosgeldiniz programi urunleri surekli bu urunlermi olucak bilgi verimisinz lutfen

  • Oriflame Katalog

   Yeni üye olanların farklı popüler ürün gruplarını tanımaları açısından tercih sebebi olduğu için Hoşgeldiniz Programı bu setlerle devam ediyor.

 91. zeynep

  mesela ben nisan ayindaki satisimla optimals urunu almaya hak kazandim peki birdahaki sipariste urun kendiligindenmi gelicek yoksa bunu siparistemi belli etmem gerek

  • Oriflame Katalog

   Hak ettiğiniz hoşgeldiniz programı setleri sizin bir kod yazmanıza gerek kalmadan bir sonraki ay vereceğiniz siparişe otomatik olarak eklenecektir. Nisan’da üye olup Nisan’da 100 BP sipariş verdiyseniz, Optimals Set Mayıs ayında vereceğiniz siparişler birlikte paketinizden çıkacaktır Mayıs’taki siparişiniz yine 100 BP ve üzeri olursa, bu sefer Haziran’daki siparişinizden de Volare Set çıkmış olacaktır. Haziran siparişiniz yine 100 BP ve üzeri olursa, Temmuz siparişinizle birlikte son olarak size Efsane Ürünler Seti gelmiş olacak. 3 ay geçip 3 hediyeyi de aldıktan sonra ilerleyen aylarda Kat Kat Kazan programından yararlanmaya devam etmiş olacaksınız. Bu arada bu 3 ay içerisinde 100 değil 125 BP sipariş verirseniz 3 ay süre ile hem Hoşgeldiniz Programı hem de Kat Kat Kazan Kampanyası ürünlerinin ikisini de almış oluyorsunuz. Yeni üyelere özel bu şekilde 3 ay boyunca ekstra avantajlı fırsatlar sunuluyor.

 92. aysin

  Merhaba beni nisan ayinda arkadasim uye yapti 100 bp yi tamamladim tekrar Kat Kat kazandan fatdalanmam icin 25 bplik daha alisveris mi yapmam gerekiyo yoksa bi Tek seferde 125 mi olcak bir de fazla yaparsak bi sonraki aydan dusuyomu bpler

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz Programı veya Kat Kat Kazan için yapılacak BP’lerin tek siparişte yapılma zorunluluğu yoktur, ancak aynı ay içinde olması gerekir. Yani Nisan’da 100 BP sipariş verip Hoşgeldiniz Programı’na girdiyseniz, 25 BP daha verip artı olarak Kat Kat Kazan kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Fazla puanlar gelecek aya devrolmuyor. Gelecek ayın kat kat kazan kampanyasından yararlanmak için gelecek ayki siparişinizin yine 125 BP veya üstü olması gerekiyor.

 93. meşurenin aliş

  Ben mart ayında üye oldum ben 282 tl sipariş de verdim neden hoşgeldin programından faydalanması

  • Oriflame Katalog

   Mart ayında üye olup Mart ayında 282 TL sipariş verdiyseniz siparişiniz 100 BP’yi geçmiş olacağı için hoşgeldiniz programından faydalanmış oluyorsunuz. Nisan ayında vereceğiniz siparişle Optimals Cilt Bakım Seti size hoşgeldin programı 1. adım ürünü olarak ulaşacaktır. İlerleyen aylarda 100 BP ve üstü sipariş vermeye devam ederseniz 2. adım ürünü Volare Parfüm Seti ve 3. adım ürünü Efsane Set de yine takip eden aylardaki siparişlerinizle birlikte size ulaşmış olacaktır.

 94. fatma

  ben 28 martta oriflame kayıt oldum nisan ayı içinde 100bp sipariş verirsem bu fırrsattan yararlanabilir miyim?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz Programı’ndan yararlanabilmek için kayıt olunan ay içerisinde 100 BP sipariş verilmesi gerekiyor. Mart’ta kayıt olduysanız ve Mart ayında 100 BP sipariş vermediyseniz ne yazık ki bu kampanyadan yararlanma şansınız kalmıyor. Ancak Orflame’in eski üyeler için de her ay yaptığı Kat Kat Kazan kampanyası var, bundan yararlanabilirsiniz. Bu ay Kat Kat Kazan kampanyasında 125 BP üstü sipariş veren danışmanlar Eclat Femme Parfüm almaya hak kazanıyorlar. Geçen ay havlu seti hediyesi vardı. Önceki aylarda blender, tencere, tava gibi farklı kampanyalar da olmuştu. Kat Kat Kazan kampanyasını takip ederek her ay yenilenen fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 95. melek

  mrb hediye ürünlerimizin gelmes için kod falan giriyormuyuz

  • Oriflame Katalog

   Geçen ayki kampanyaların koşullarını yerine getirerek hediye hak ettiyseniz hediyeleriniz bu ay vereceğiniz siparişe otomatik olarak eklenecektir. Bir kod girmeniz gerekmiyor.

 96. aslidmrk

  Mart ayinda uye oldum 3 gunde siparis toplamam mumkun olmadigindan siparis veremedim hisgeldin kampanyasindan yararlanamayacak miyim ? Yararlanirsamda nasik olacak

  • Oriflame Katalog

   Mart ayında üye olanların hoşgeldiniz programından yararlanabilmeleri için Mart sonuna kadar 100 BP sipariş vermeleri gerekiyor. Ancak bu fırsatı kaçırsanız bile kat kat kazan programından her zaman yararlanabilirsiniz. Nisan ayı kat kat kazan kampanyası yarın 1 Nisan 2015’te web sitemizde açıklanacak. Oriflame Nisan Kataloğu 2015’ten vereceğiniz siparişle Nisan ayı kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 97. ceyda

  bende yeni üye oldum ama mart’ta 100BP yapmadım nisanda yaparsam Volare Set alabilir miyim , alamıyor muyum ?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Hoşgeldiniz Programı’na başlayabilmek için Oriflame’e üye olduğunuz ay 100 BP sipariş vermeniz gerekiyor. Mart’ta kayıt olduysanız ve Mart’ta 100 BP sipariş vermediyseniz ne yazık ki hoşgeldiniz programından yararlanamamış olacaksınız. Ancak Kat Kat Kazan kampanyası eski olsun yeni olsun tüm üyeler için her zaman geçerli bir kampanya. Hoşgeldiniz programını kaçırdıysanız bile ilerleyen aylarda Oriflame Kat Kat Kazan kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

 98. naxdıre

  nisanda kayıt olusam ne kazanıcam sıparışımı verınce

  • Oriflame Katalog

   Nisan ayı Oriflame Hoşgeldiniz Programı 1 Nisan 2015 Çarşamba günü açıklanacak. Büyük ihtimal Mart ayındaki aynı şartlarla kampanya devam eder.

 99. Anonim

  Bende yeni kayit oldum sipariş verirken bi sınır varmi kota gbi birseyler varsa ne kadar

  • Oriflame Katalog

   Oriflame siparişlerinde alt sınır yoktur. İstediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Ancak üst limit olarak ödeme yapmadan en fazla 320 TL’lik sipariş geçebilirsiniz. Orflame’de ödeme süresi 21 gündür. 320 TL’ye kadar girebileceğiniz siparişin faturasını 21 gün içerisinde banka veya ptt şubelerinden ya da bankamatiklerden ödemeniz gerekir. 320 TL’den daha fazla sipariş veremk istiyorsanız kredi kartıyla vade farksız 4 taksitle istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

 100. hilal

  Meraba ben dün akşam üye başvurusunda bulundum. Sipariş vermek istiyorum ama henüz kod şifre gelmedi aramanızı bekliyorum.Mart ayının sonuna geldik 10 gün içinde 100bp yapamam hoşgeldiniz programına katılamaz miyim o zaman ?

  • Oriflame Katalog

   Telefonla görüşüp kaydınızı gerçekleştirmiştik. Öncelikle tekrardan hayırlı olsun. Hoşgeldiniz Programı’na girmek için kayıt olunan ay içerisinde 100 BP sipariş vermek gerekiyor evet. Ay sonuna kadar Mart Kataloğu’ndan 100 BP’lik sipariş verirseniz Optimals Set, Volare Set ve Efsane Set ürünlerinden oluşan Hoşgeldiniz Programı’na girmiş olacaksınız. Bu kampanya sadece yeni üyeler içindir. Bir de tüm üyeler için geçerli Kat Kat Kazan kampanyası vardır. Siz yeni üye olduğunuz için hem Hoşgeldiniz Programı hem de Kat Kat Kazan’dan yararlanabiliyorsunuz. Örneğin Mart ayında 125 BP sipariş verdiniz, hem Optimals Set hem de 3’lü Havlu Seti hak etmiş oluyorsunuz. Bu ay 100 BP veremez ve Hoşgeldiniz Programı’na giremezseniz bu kampanyayı kaçırsanız da ilerleyen aylarda Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Kat Kat Kazan kampanyası her ay değişir, yenilenir. Geçen ay Milk & Honey banyo ürünleri seti vardı, bu ay 3’lü havlu seti var, gelecek ay farklı bir set olacak. Nisan ayı kat kat kazan kampanya ürününü gelecek ay başında web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 101. gülhan

  Ben 3aydır satış yapıyorum toplam puanı 270 ve ben hiç hediye kazanamıyorum siparişlerini beni kaydeden bayan veriyor bende internet olmadığı için ve katalog 1 adete bile para ödüyor kargo ücretli acil cevap

  • Oriflame Katalog

   Yeni üyeler üye oldukları ilk 3 ay boyunca 100 BP sipariş verdiklerinde Hoşgeldiniz Programı setlerini kazanıyorlar. Eski ve yeni tüm üyeler ise 125 BP ve üstü sipariş verdiklerinde Kat Kat Kazan ürün setlerini kazanıyorlar her ay. 3 ay içerisinde toplam 270 BP sipariş verdiyseniz, bunu örneğin 90-90-90 olarak verdiyseniz bir kampanyadan yararlanamamış olabilirsiniz. Kampanyalarda belirtilen BP’ler aylık BP’lerdir. Bir ay içerisinde 125 BP verirseniz Kat Kat Kazan’dan yararlanmış olursunuz. Tüm siparişlerde gelecek ayın katalogu 1 adet ücretsiz olarak gönderilmektedir. Kargo ücreti 75 BP ve üstü siparişlerde sadece 1.45 TL’dir.

 102. hayriye

  Merhaba,
  Aciklayici bilgiler için teşekkürler gerçekten faydali oldu.
  Bende yeni uye oldum ve ilk ayda guzel satis yaptim hediyeleri hakettim.
  Tesekkurler Oriflame

 103. pelin

  hoşgeldiniz programındakı bırıncı adım setinde bulunan optimals kremleri 40 yaş ustu mu

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Hoşgeldiniz Programı 1. Adım ürünü olarak gelen Optimals Cilt Bakım Seti’ndeki gündüz ve gece kremi tüm yaş grupları içindir. Optimals serisindeki ürünlerin hangi cilti tipi ve hangi yaş grubu için uygun olduklarını Oriflame Mart Katalogu 2015 Sayfa 102’de görebilirsiniz.

 104. Gamze

  Ben yalışlıkla optimals seti sildim nasıl ekleyebilirim

  • Oriflame Katalog

   Alışveriş sepetini boşaltıp, yani eklediğiniz tüm ürünleri silip, siparişinizi tekrar girerseniz Optimals Set otomatik olarak tekrar eklenecektir. Gerekirse danışman sayfanızdan çıkıp tekrar giriş yaparak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 105. nihal ipekel

  Kayit oldumama siparisi nasil verecem

  • Oriflame Katalog

   Orıflame’e kayıt olduğunuzda cep telefonunuza gelen danışman kodu ve şifre ile internetten sipariş girebilirsiniz.

 106. ayşe

  Hoşgeldiniz programından sonraki oduller nelerdir?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’e yeni üye olanlar kayıt oldukları ay içerisinde 100 BP sipariş verdiklerinde Optimals Cilt Bakım Seti, ertesi ay 100 BP sipariş verdiklerinde Volare Parfüm Seti, ertesi ay 100 BP sipariş verdiklerinde Efsane Ürünler Seti kazanıyorlar. Oriflame’e yeni kayıt olanlar için geçerli Hoşgeldiniz Programı 3 ay boyunca hediye seçenekleri sunuyor. Sonraki aylarda tüm Oriflame üyelerinin yararlandığı Kat Kat Kazan programından yararlanabilirsiniz. Kat Kat Kazan kampanyası her ay oluyor ve genelde 125 BP olarak belirlenen miktarın üstündeki siparişlerde her ay değişen çeşitli setler kazanılıyor. Yeni üye olanlar için ekstra bir avantaj ise ilk 3 ay içerisinde hem Hoşgeldiniz Programı hem de Kat Kat Kazan’dan yararlanabilecek olmaları. Örneğin yeni Oriflame üyesi olan bir kişi 3 ay boyunca 100 değil 125 BP sipariş verdi, o zaman hem Hoşgeldiniz Programı setlerini, hem de tüm o ayların Kat Kat Kazan kampanyası setlerini almış oluyor.

 107. arf

  Slm hoşgeldiniz 1.adimi tamamladım. Mart siparişime eklenecek. Sorum şu bu ürünlerin puanları da ekleniyor mu benim BP puanıma ? Tşk. ..

  • Oriflame Katalog

   Evet ekleniyor. Şubat 2015’te kayıt olup 100 BP sipariş verip Hoşgeldiniz Programı’na girdiyseniz Mart 2015 siparişinize Optimals Cilt Bakım Seti sadece 11.99 TL karşılığında eklenecek. Puanı 8 BP.

 108. kevser

  şubat ayında 188 liralık ürün sattım ama hediyem bir dahaki aya mı gelicek birde şubatta ve martta neler kazanıyorum ?

  • Oriflame Katalog

   Şubat’ta 125 BP ve üstü sipariş veren üyelerin hak ettiği Milk & Honey banyo ürünleri seti Mart ayında verilen siparişlerle birlikte üyelere ulaşıyor. Mart’ta 125 BP ve üstü sipariş verildiğinde 3’lü havlu seti hak ediliyor ve bu kampanya ürünü de Nisan siparişleri ile birlikte üyelere ulaştırılıyor. Bu kampanyalar hep Orflame Kat Kat Kazan Kampanyası olarak geçiyor. Yorumu yazmış olduğunuz bu sayfa Oriflame Hoşgeldiniz Programı sayfası. Bu sayfadaki kampanya sadece Oriflame’e yeni kayıt olan üyelerin yararlanabildiği bir kampanya. Oriflam’e yeni üye olanlar 100 BP sipariş verdiklerinde ilk 3 ay bu sayfada belirtilen kampanyadan yararlanıyorlar. Eğer 100 değil 125 BP sipariş verirlerse hem Hoşgeldiniz Programı hem de Kat Kat Kazan ürünlerini almış oluyorlar.

 109. Gizem

  Kargo ücretini öğrenebilir miyim?

  • Oriflame Katalog

   Kargo ücreti 75 BP (yaklaşık 105 TL) altındaki siparişlerde 8.95 TL’dir. Dilerseniz 729000 ücret sıfırlama kodunu siparişinize ekleyerek Orıflame’in 10.95 TL karşılığında size göndereceği promosyon ürünü almak suretiyle kargo ücretinden muaf olabilirsiniz. Küçük siparişlerde bu şekilde 2 lira farkla bir ürün alıp kargoyu bedavaya getirmek daha avantajlı. Siparişiniz 75 BP ve üstündeyse kargo ücreti sadece 1.45 TL olarak faturanıza eklenmektedir.

 110. zeynep

  Ben koyde yasiyorum acaba ulasimi sorun olur mu katalogun

  • Oriflame Katalog

   Oriflame ürünleri Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye’ye gönderilmektedir.

 111. Esra dede

  100 BP kaç tl yapiyor

  • Oriflame Katalog

   100 BP sipariş danışman alış fiyatıyla yaklaşık 140 TL’ye karşılık gelmektedir.

 112. gülbahar

  ben aralıkta üye oldum 1.2.3 adımlarıiyi cok iyi gectim. mart katalogı 1 tane geldi. benim satışım kataloga baglı oldugı icin katalok yeterli degil.

  • Oriflame Katalog

   Her siparişle birlikte 1 adet katalog otomatik olarak gönderilir. İsterseniz siparişinize Oriflame Şubat ayı kataloğunu veya Oriflame Mart ayı kataloğunu istediğiniz adette ekstra olarak ekleyebilirsiniz.

 113. Esra

  Şuan uye olsak ne kadar uyelik bedeli?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame üyeliği artık ücretsiz. Sitemizden üyelik başvurusu yapıp Orıflame’e kayıt olabilirsiniz.

 114. nagehannnnnn

  üyelik ne kadar sürede iptal oluyor ve tekrar üyelikte ne kadar ödememiz gerekiyor

  • Oriflame Katalog

   1 yıl boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak silinir. 1 yıl içerisinde herhangi bir siparişinizde üyeliğiniz otomatik olarak uzar. Üyelik ücretsizdir ve yenileme ücreti bulunmamaktadır.

 115. ozlem

  Ben yeni uye oldum kataloglari nasil alabilirim

  • Oriflame Katalog

   Kataloglar ürün siparişleriyle birlikte ücretsiz olarak gelmektedir. İlk siparişinizde ürünlerinizi Şubat ayı için web sitemizde yayınlanan online Oriflame Şubat 2015 Kataloğu’ndan seçerseniz basılı kataloğunuz ürünlerinizle birlikte size ulaşmış olur.