Oriflame Katalog
Oriflame Ocak Kataloğu 2017
Oriflame Şubat Kataloğu 2017
Oriflame Mart Kataloğu 2017
Oriflame Altın Fırsatlar
Oriflame Özel Fırsatlar
Oriflame Kat Kat Kazan
Oriflame Hoşgeldiniz Programı
Oriflame Üyelik
Oriflame Sipariş

Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Ücretsiz Katalog ve İndirimli Sipariş için Ücretsiz Üye Ol

Ad

Soyad

Cep Tel

E-mail

Adres

İlçe

Şehir

 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı’ndan Şubat’ta yeni üye olmuş danışmanlar yararlanabilir.
 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur, 1. Adım, 2. Adım ve 3. Adım.
 • 1. Adım’a katılabilmek için yeni üye olmuş danışman Şubat’ta en az 100 BP sipariş vermelidir. 1. Adım Oriflame Güzellik Seti Mart’taki BP’li siparişine eklenecektir.
 • 2. Adım’a katılabilmek için danışman Mart’ta da 100 BP sipariş vermelidir. 2. Adım Oriflame Eclat Femme EdT Nisan’daki BP’li siparişine eklenecektir.
 • 3. Adım’a katılabilmek için danışman Nisan’da da 100 BP sipariş vermelidir. 3. Adım Oriflame Eclat Homme EdT Mayıs’taki BP’li siparişine eklenecektir.
 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.
 • Bir adımın 100 BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setini almayı tercih etmemiş bir danışman sonraki adımlara devam edebilir.
 • Oriflame Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.
 • İndirimli ürün setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
 • İndirimli ürün setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir. Danışmanlarımız sadece üye olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.

Yorum Yap

Yorumlar

 1. Zeynep

  Şubatta üye olursak hoşgeldin programından nasıl yararlanacagiz

  • Oriflame Katalog

   Şubat ayı hoşgeldiniz programı detayları 1 Şubat Çarşamba günü açıklanacak. Bu aykine benzer şekilde Şubat’ta ilk kez üye olup Şubat ayında 100 BP sipariş verenlerin yararlanabileceği setler olacak programda.

 2. Iraz

  Ocak uye olup 100 BP sipariş verip güzellik setini almaya hak kazandık diyelim. Şubat kataloğunda 5in1 maskara alana makyaj temizleme hediye. Güzellik setini alınca o hediye gelirmi?

  • Oriflame Katalog

   Ocak’ta üye olup 100 BP sipariş vererek hoşgeldiniz programına girerseniz Şubat siparişinizle birlikte Tender Care Balm, The ONE Colour Stylist 5’i 1 Arada Ruj ve The ONE 5’i 1 Arada Wonderlash Maskara size 11,99 TL’ye gelmiş olur. 2017 Şubat kataloğu sayfa 135’teki The ONE 5’i 1 Arada Wonderlash Maskara alana The ONE Suya Dayanıklı Göz Makyajı Temizleyici hediyesi ayrı bir kampanya olup, dilerseniz 33004 kodu ile maskaradan bir tane ayrıca satın alarak makyaj temizleyiciye ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 3. serap

  Biz kasim ayinda 125 bplik sipariş verdik biz aralik ayinda ne kazanacağiz indirimli veya hediye

  • Oriflame Katalog

   Kasım’da 125 BP ve üstü sipariş verenler Aralık’ta Glacier Parfüm ve Seductive Musk Parfüm’ü ikisi birden 13,99 TL’ye alma hakkı kazanıyordu. Kasım’da 125 BP sipariş verdiyseniz bu iki parfüm Aralık ayı siparişinizle birlikte size 13,99 TL’ye gelmiş olacaktır.

 4. Elif

  Ben ekimin sonunda üye oldum siparis vermedim ekimde . Kasım ayında 100 BP yi geçtim yararlanabiliyormuyum Kasım hoşgeldin programından

  • Oriflame Katalog

   Kasım hoşgeldin programından Kasım’da yeni üye olanlar yararlanabiliyor. Ekim ayında üye olanlar Ekim ayı sonuna kadar 100 BP sipariş verdiklerinde Ekim ayı hoşgeldin programına girebiliyorlardı. Siz Ekim’de üye olup Ekim’de 100 BP sipariş vermediyseniz şu anda tüm üyelerin yararlanabildiği Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. 125 BP’ye Seductive Musk ve Glacier parfüm fırsatı için Kasım sonuna kadar 125 BP veya üzeri sipariş verilmesi yeterli. İki parfüm birden kazanılan bu kampanyanın detaylarını kat kat kazan sayfasında görebilirsiniz.

 5. elçin

  Ben eylül ayında üye oldum. Hoşgeldiniz programının 2. ve 3. hediyeleri neydi acaba?

  • Oriflame Katalog

   Eylül ayı hoşgeldiniz programı ürünleri Kasım ayı hoşgeldiniz programı ürünleri ile aynıydı. Yani 2. adım Elvie parfüm, 3. adım Voyager parfüm. Ekim ayı hoşgeldiniz programında ise sadece 3. adım farklıydı. Ekim ayında üye olanların katıldığı hoşgeldiniz programında 3. adımda Voyager parfüm yerine Executive saat vardı.

 6. Hatice

  Peki şimdi ben Kasım ayında üye olsam ustune 100 Bp yapsam hediyelerden yarlana biliyomuyum?

  • Oriflame Katalog

   Ekim ayı hoşgeldiniz programından Ekim’de üye olanlar yararlanabiliyor. Kasım’da üye olanlar Kasım ayı hoşgeldiniz programından yararlanabilir. Kasım ayı hoşgeldiniz programı detayları Kasım başında açıklanacak.

 7. Meltem Merve

  Merhabalar ben oriflame urunleri kullanicisiyim kendim ve cevremdekilerilere siparis verebilmek icin uye olmak istiyorum uyelik kosullari nelerdir her ay belli satis yapmak zorundamiyoz yoksa bir sinir yokmudur yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

  • Oriflame Katalog

   Üye olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak yeterli. Her ay belli bir satış zorunluluğu veya herhangi başka bir koşul yoktur. Üyelik tamamen ücretsizdir. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı indirimli almak için dahi üye olabilirsiniz.

 8. Şule

  Üyelik ve katalog ücretsiz demi.Bide yaş sınırı varmı acaba?

  • Oriflame Katalog

   Evet üyelik ve katalog ücretsiz. Üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçükseniz anneniz ablanız gibi bir yakınınız üye olabilir ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz.

 9. Ayten ayhan

  Ben bu ay sipariş verirsem 3. Adıma giriyorum saat mi gelecek bana

  • Oriflame Katalog

   3. Adım Exclusive Saat’i Ekim’de üye olup 3 ay boyunca 100 BP sipariş verenler almaya hak kazanıyor. Siz üye olduğunuz ayın Hoşgeldiniz Programı adımlarından yararlanabiliyorsunuz. Şu anda 3. adıma geldiyseniz Ağustos’ta üye olmuş olmalısınız. Ağustos’ta üye olanlar 1. adım Güzellik Seti ve 2. adım Elvie Parfüm’den sonra 3. adımda Voyager Parfüm alıyorlar.

 10. Kadriye

  üyeler kazandıkları indirimli ürünlerin bp siyle de 100 bp sini tamamlıya biliyorlar mı?

  • Oriflame Katalog

   Kat kat kazan ve hoşgeldiniz programından hak edilen ürünleri soruyorsanız evet bu ürünlerin de BP’leri oluyor ve siparişinize ekleniyor. Altın fırsatlar ve özel fırsatlardan aldığınız outlet ürünlerinin de BP’leri oluyor ve onlar da siparişinize ekleniyor. Kampanya hesaplamalarına hepsinin puanı dahil oluyor.

 11. nur

  Katalog fiyatları nelerdir?

  • Oriflame Katalog

   Bir katalog siparişle beraber her zaman ücretsiz gelir. Siparişle gelecek ayın kataloğu gönderilir. Ayrıca katalog almak isterseniz bu ayın veya gelecek ayın kataloğunu 1 adet 1.90 TL, 5 adet 7.25 TL, 25 adet 27.99 TL ücretle istediğiniz adette alabilirsiniz.

 12. aleyna

  BP ne anlama geliyor ? Yeni katıldım daha çömezim

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de her ürünün bir puanı var, bu puanlarla hoşgeldiniz programı kat kat kazan gibi kampanyalardan yararlanılıyor. Örnek olarak 100 BP yaklaşık 160 liralık bir alışverişe denk geliyor. Satın aldığınız ürünlerin kaç puan olduğunu sipariş verirken görebiliyorsunuz, hem tek tek ürünlerin puanları, hem de siparişinizin toplam puanı sipariş ekranında görünüyor, böylece hangi kampanyalardan yararlanabildiğinizi, kampanyalardan yararlandığınızda hangi ürünleri alabileceğinizi doğrudan görebilmiş oluyorsunuz.

 13. Ayşe

  Ben parfümlerin örneklerini istiyorum nasıl yazcamt

  • Oriflame Katalog

   Bayan parfüm numune setini 722071 kodu ile, erkek parfüm numune setini 722072 kodu ile sipariş edebilirsiniz. Numune setlerinde 24er adet parfüm numunesi mevcuttur, set fiyatı 7.5 TL’dir, numuneler 24 adet 1ml’lik küçük şişelerde gelir.

 14. Ebrar

  Eylül de üye olursam bu adımlardan yararlanabilecekmiyim?

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz programı her ay oluyor. Eylül’de üye olursanız Eylül ayı hoşgeldiniz programından yararlanabilirsiniz. Eylül’de hangi ürünler olacak önceden açıklanmıyor, aynı ürünler devam edebilir veya farklı ürünlerle yeni bir hoşgeldiniz programı duyurulabilir.

 15. Gülistan

  Bende 175 tl ye sipariş verdim benim fatura m ne kar gelir ve çatal kaşık setini kazanır miyim

  • Oriflame Katalog

   Ürünlerin size indirimli geliş fiyatı üzerinden 175 TL sipariş verdiyseniz puanı 100 BP’yi geçmiş olmalı, bu şekilde yeni üyeyseniz hem hoşgeldiniz programı hem kat kat kazan, eski üyeyseniz sadece kat kat kazan ürünlerini alabilirsiniz. Siparişinizin tam kaç puan yaptığı faturanızda yazar, oradan bakarak kesin emin olabilirsiniz.

 16. Ayşe

  Ben üyeydim ama bi süre ara verdim hediyeler sen faydalanabilirmiyim

  • Oriflame Katalog

   Ara vereli 1 yıldan uzun süre olduysa üyeliğiniz silinmiştir, tekrar üye olup hoşgeldiniz programından yararlanabilirsiniz. Ara vereli 1 yıl olmadıysa üyeliğiniz hala devam ediyordur, durum böyle ise kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 17. hacer

  Ben uye olalı baya oldu yalnız 100 bpye ulaşamadım henüz hedıyelerden faydalanmak için herhangi bı ay 100bp yı gecmem yeterlı olur mu

  • Oriflame Katalog

   Hoşgeldiniz Programı’ndan yararlanabilmek için üye olunan ayda 100 BP sipariş vermek gerekiyor. Bu program sadece ay içinde üye olan yeni üyelere özel bir program. Eski üyeler Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanabilirler.

 18. nazan

  267 tl’lik bir satış yaptim benim kazancım ne olur

  • Oriflame Katalog

   Katalog fiyatıyla 267 TL’lik satış yaptıysanız karınız 60 lira civarıdır. Bu miktarda siparişle hoşgeldiniz programı veya kat kat kazan kampanyasından da hak edeceğiniz ürünler olabileceği için bu kazandığınız ürünleri kendiniz kullanmayıp satmayı tercih ederseniz onlardan sağlayacağınız kazanç da ekstra olarak karınızı artıracaktır.

 19. merve

  100 bp sipariş verdiğimde kaç tl karım olur

  • Oriflame Katalog

   100 BP alış fiyatıyla yaklaşık 160 TL yapıyor. Oriflame’de satış karı %30. 160 liraya aldığınız ürünleri katalog fiyatı ile sattığınızda yaklaşık 50 lira kar edersiniz. Hoşgeldiniz programı veya kat kat kazandan hak edeceğiniz kampanya ürünleri bu 50 liranın dışında ekstra kazancınızdır. Hoşgeldiniz programı ve kat kat kazan ürünlerini de satarak değerlendirecekseniz satış karınız daha fazla olur. Benzer şekilde outlet kataloğundan alacağınız ekstra indirimli ürünleri de daha yüksek fiyattan satabileceğiniz için bu şekilde de kazancınızı ekstra artırabilirsiniz.