Oriflame 50 BP Siparişe Bedava Maskara
Oriflame Aralık Kataloğu 2016
Oriflame Ocak Kataloğu 2017
Oriflame Şubat Kataloğu 2017
Oriflame Altın Fırsatlar
Oriflame Özel Fırsatlar
Oriflame Kat Kat Kazan
Oriflame Hoşgeldiniz Programı
Oriflame Üyelik
Oriflame Sipariş

Oriflame Altın Fırsatlar Outlet

İndirim Kataloğu Ocak 2017

Ücretsiz Katalog ve İndirimli Sipariş için Ücretsiz Üye Ol

Ad

Soyad

Cep Tel

E-mail

Adres

İlçe

Şehir

Yorum Yap

Yorumlar

 1. Songül

  Altın fırsatlardan alacağım ürünler geliş fiyatıyla mı satılıyor bide puanları katologda kilerle aynı mı

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardaki ürünlerin fiyatları üyelere özel geliş fiyatlarıdır. Puanları indirimli geliş fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır.

 2. Merve Selin

  Bunlardan alabilmek için en az kaç bp yapmamız gerekiyor?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan yararlanabilmek için bu ayın kataloğundan tek bir ürün siparişi vermeniz yeterli. Aylık katalogdan vereceğiniz siparişlerle aynı anda altın fırsatlar kataloğundan almak istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

 3. Filiz

  Altin firsatlardan aldığımız ürünlerin BP si nasl hesaplancak acaba

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan aldığınız ürünlerin de katalogdan aldığınız ürünler gibi puanları vardır ve fiyatları ile orantılı olarak normal şekilde hesaplanarak siparişinize eklenir.

 4. Yasemin

  Merhaba, ben altın fırsatlar ve elmas kataloğundaki ürünlerle ilgili bir şey sormak istiyorum. Buaradaki fiyatlar bize geliş fiyatı mı yoksa aylık katalogta olduğu gibi mi? Arada kâr payı var mı? Bilgilendirebilir misiniz?

  • Oriflame Katalog

   Altın Fırsatlar ve Elmas Kataloğu’ndaki outlet fiyatları ürünlerin doğrudan size geldiği indirimli alış fiyatlarıdır.

 5. Habibe

  Merhaba ben üye olmak istiyorum ama ödemeleri nasıl olur illa her ay bir miktar sipariş vermem gerekir mi bilmiyorum işin içine banka girdiğinde korkuyorum. Ödemelerini atm lerden mi yoksa ptt den falan mı yapıyorsunuz rıca etsem bilgilendirirmisiniz…

  • Oriflame Katalog

   Fatura ödeme başlıklı sayfada bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Her ay sipariş verme zorunluluğu yok. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Ödemeleri bankamatiklerden, postanelerden, fatura ödeme noktalarından, isterseniz internetten de yapabilirsiniz.

 6. gulcan bestel

  Aralik ayi outlet ve indirimli urunlerini nerden bakabilirim acaba ya da ne zaman yayinlanacak internette

  • Oriflame Katalog

   Aralık ayı outlet katalogları 1 Aralık’ta yayınlanacak. Altın fırsatlar ve özel fırsatlar her zaman ay başında yayınlanıyor.

 7. Hira

  Ben oriflame yi daha önce yapiyordum bir sure ara verdim ve tekrar basladim bu gibi indirim broşürleri ve bir sonraki ayin yeni katologu kolide geliyordu benim ilk siparisim ondan dolayi bilmiyorum bunlar kaldirildimi

  • Oriflame Katalog

   Koliden bir sonraki ayın kataloğu hala çıkıyor, kampanya broşürleri de koli ile geliyor, ama altın fırsatlar ve özel fırsatlar sadece internette yayınlanıyor.

 8. Zeliha

  stoğu tükenen ürünler kaç gün içersinde doluyor yada doluyor mu

  • Oriflame Katalog

   Outlet kataloglarındaki ürünler stoklarla sınırlı olduğu için stoğu tükenen ürünler genellikle ay içerisinde tekrar stoğa girmez. Bu yüzden altın fırsatlar ve özel fırsatlardan alacağınız ürünleri mümkün olduğunca ay başlarında sipariş vermenizi öneririz.

 9. Gülçin Kaya

  Altın fırsatlar ürünleri yazıldıgı fiyatanmı geliyor bize

  • Oriflame Katalog

   Evet altın ve özel fırsatlar outlet kataloglarındaki fiyatlar direk üyelere özel geliş fiyatlarıdır.

 10. pınar

  Mrb altın fırsatlardan biz nasıl yararlanıcaz siparişle mi geliyo broşür ?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan tüm Oriflame üyeleri yararlanabilir. İndirim broşürleri siparişle gönderilmiyor, sadece internette yayınlanıyor.

 11. Songül

  Mrb ben bu ay üye oldum da, bana bu başarı puanları yani biplerle ilgili bilgi verebilirmisiniz acaba?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de her ürünün bir puanı var, bu puan BP diye geçiyor. Siparişinizin toplam BP’sine yani toplam puanına göre çeşitli kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Örneğin katalogdan aldığınız ürünler 75 BP veya üstünde ise Özel Fırsatlar outlet ürünlerinden sipariş verme hakkınız oluyor. Yeni üyeyseniz 100 BP ve üstü sipariş verdiğinizde Hoşgeldiniz Programı’na dahil oluyorsunuz. 125 BP ve üstü sipariş verirseniz Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanıyorsunuz. 75 BP’lik ürün alış fiyatıyla yaklaşık 120 TL yapıyor. Zaten sipariş verirken yazdığınız her bir ürünün kaç BP olduğunu görebiliyorsunuz. Siparişinizin toplam puanını da yine sipariş verirken görebiliyorsunuz. Buna göre isterseniz 75 BP, 100 BP, 125 BP gibi puanları geçecek şekilde siparişinizi ayarlayarak ekstra kazanç fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

 12. Kübra

  Kasım altın fırsatlar ne zaman yayınlanır

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar her ayın ilk günü yayınlanıyor. Şu anda yayında olan altın fırsatlar outlet ürünleri Ekim sonuna kadar geçerli. Kasım ayı altın fırsatları Kasım başında açıklanacak.

 13. Gul Çakır

  Merhaba ben oriflame danismaniyim ilk defa sipariş verecegim. Eylül katalogundan da sipariş vermek istiyorum. Mümkündür ?? Teşekkürler

  • Oriflame Katalog

   30 Eylül gecesine kadar Eylül kataloğundan sipariş verebilirsiniz. Outlet kataloğundan almak istediğiniz ürünlerle Eylül kataloğundan almak istediğiniz ürünleri aynı anda sipariş edebilirsiniz.

 14. Nuray

  Bir ayda kac kere siparıs verebılırız fatura ödeme şartı varmı ıkıncı sipariste

  • Oriflame Katalog

   Bir siparişin faturası ödenmeden bir sipariş daha verebilirsiniz. Ancak iki adet ödenmemiş faturanız varsa üçüncü siparişe izin vermez sistem. İki ödenmemiş faturanızdan birini yatırıp sonra tekrar sipariş verebilirsiniz.

 15. Seda demir

  Ben bu ay kayıt oldum ve ilk satışında yüz yirmi puan yaptım hediyem ne acaba

  • Oriflame Katalog

   Eylül’de yeni kayıt olup 120 puan sipariş verdiyseniz hoşgeldiniz programı 1. adım ürünü Oriflame Güzellik Seti’ni almaya hak kazanmış oluyorsunuz. 120 değil 125 BP sipariş verseydiniz buna ek olarak ayrıca Volare Parfüm ve Roll-on Deodorant da alabilirsiniz. Ay sonuna kadar tekrar sipariş verip toplam sipariş puanınızı 120’den 125 üstüne çıkarırsanız hala Volare parfüm ve roll-on hak edebilirsiniz. Hak ettiğiniz bu ürünler Ekim’deki siparişinizle size ulaşmış olacak.

 16. yasemin

  ben bu ayın altın fırsatlardaki 7 parca cam salata setini sipariş etmek istiyorum da kodunu bulamıyorum da bna yardmcı olurmusunz

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Keyf-i Ziyafet Cam Salata Seti’nin sipariş kodu 115017’dir.

 17. elif

  altın fırsatlar katologun dan alışveriş yapmamız için kaç bp puanına ihtiyacimız var

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan ürün alabilmeniz için bu ayın kataloğundan tek bir ürün siparişi vermeniz yeterli. Bu ayın kataloğundan vereceğiniz en az 1 ürün siparişi ile birlikte aynı anda altın fırsatlardan almak istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Ancak outlet ürünleri stoklarla sınırlı olduğu için ayın ilerleyen günlerinde stoklar tükenebiliyor. Outlet ürünlerinden almak istedikleriniz olduğunda mümkün mertebe ay başlarında sipariş vermenizi öneririz.

 18. yeşim

  altın fırsatlar katoloğundan 1 ürünü 1 den fazla alabilir miyiz

  • Oriflame Katalog

   Evet belli bir ürünü bir adetten fazla sipariş verebilirsiniz öyle bir kısıtlama bulunmuyor.

 19. Esra

  Bir ay icerisinde iki kez ürün sıfırlama kodu ekleyebilir miyiz

  • Oriflame Katalog

   Evet 75 BP altı tüm siparişlerinizde 729000 ücret sıfırlama kodunu kullanabilirsiniz.

 20. Sema

  Siparişlerimi bugün 12.00 gibi verdim.altın veya fırsat ürünlerinden yararlanabilir miyim? Yoksa hemen siparişlerin altına eklemem mi gerekirdi?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar ve özel fırsatlar outlet kataloğu sayfalarından almak istediğiniz ürünleri diğer siparişleriniz ile birlikte aynı anda girmeniz gerekiyor.

 21. Aylin Nur

  Agustos ayinin siparisini simdi versek fiyatlar temmuz ayina gore mi degerlendiriliyor

  • Oriflame Katalog

   Temmuz ayı boyunca Temmuz Kataloğu fiyatları geçerli. Ağustos Kataloğu’ndan alacağınız ürünlerin siparişini 1 Ağustos 2016 tarihinden itibaren girebilirsiniz.

 22. Ayse

  Ağustos ayınin altın fırsat sayfası nezaman yayınlanacak

 23. Nuran

  Slm altın fırsatlar katoloğundan 19,90 lık set oluşturduğumuz da BP si ne olucak

  • Oriflame Katalog

   19,90 TL’lik setleri hangi ürünlerden oluşturduğunuza bağlı olarak setin BP’si 6 ila 12 arasında değişebilir. Tam puanı sipariş verirken ürünleri sepetinize ekledikten sonraki ekranda, yani siparişi onaylamadan bir önceki ekranda görebilirsiniz.

 24. Nazli

  Oriflame’a uye oldugumuzda bir ay hic siparis vermezsek bi sey olur mu? Veya bir kac ay? Cunku ben satmak icin degil kendime almak icin uye olmak istiyorum. Ve de kredi karti disinda odemeler nasil oluuyor anlatabilir misiniz?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de sipariş zorunluluğu yok. Üye olduktan sonra istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Kredi kartı dışında bankalardan, postanelerden, fatura ödeme noktalarından ödeme yapabilirsiniz. Oriflame fatura ödeme sayfasında bu konuda detaylı bilgi bulunuyor.

 25. Basak

  Temmuz ayı indirim broşürleri, outlet katalogları ne zaman yayınlanacak ?

  • Oriflame Katalog

   Temmuz ayı için altın fırsatlar ve özel fırsatlar 1 Temmuz Cuma günü yayınlanacak.

 26. Selda

  Merhaba, altin firsatlar katalogundan yalnizca oriflamr temsilcileri mi yararlanabiliyor? Yoksa biz de temsilciler araciligi ile siparis verebiliyor muyuz?

  • Oriflame Katalog

   Fırsat kataloglarındaki ürünler sadece temsilciler içindir, fiyatları temsilci fiyatlarıdır. Üye değilseniz ücretsiz üye olarak sipariş verebilirsiniz.

 27. Ayşe al

  Bize indirim broşürü geldiğinde ben onu nasıl sipariş edeceğim ve kaçtane sipariş etme hakkım var acaba
  Sipariş edince katolok fiyatı gelmez diyimi

  • Oriflame Katalog

   İndirim broşürleri sadece internetten yayınlanıyor ve indirim broşürlerinde yer alan outlet ürünlerinin fiyatları direk geliş fiyatları oluyor.

 28. GAMZE

  Mayıs ayının indirim broşürlerinde neler var..

  • Oriflame Katalog

   Mayıs indirim broşürleri Mayıs başında açıklanacak. 1 Mayıs resmi tatil olduğu için açıklanması 2 Mayıs’ı bulabilir.

 29. seyma

  Simdi uye olsak hosgeldin programindan yararlanabilir miyiz

  • Oriflame Katalog

   Elbette, yeni üye olan herkes hoşgeldiniz programından yararlanabiliyor.

 30. Yaren

  Numunelik rujlari siparise nasil ekliyoruz

  • Oriflame Katalog

   Ruj numune setlerini set kodları ile siparişinize ekleyebilirsiniz. Numune setleri ve kodları siparişlerle üyelere gönderilen fiyat listelerinin alt kısmında yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse The ONE Unlimited Ruj 10’lu numune seti kodu 720321, The ONE Powershine Ruj 15’li numune seti kodu 720319, The ONE Stylist Ruj 20’li numune seti kodu 720322, GG Iconic Mat Ruj 10’lu numune seti kodu 729821’dir.

 31. Fatma

  Bp ne demek nasil oluyo anlamadim lirami o

  • Oriflame Katalog

   BP başarı puanı demek. Oriflame’de her ürünün bir puanı var. Bu puanlara göre kampanyalardan yararlanılıyor. 1 BP yaklaşık 1.5 TL’ye karşılık geliyor. Yani örnek olarak 75 BP’lik bir sipariş alış fiyatıyla yaklaşık 115 TL tutuyor, 100 BP’lik bir sipariş yaklaşık 150 lira yapıyor.

 32. Büşra

  Birde Bu fiyatlar danışman fiyatları mı bu indirimli ürünler de ??

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Altın Fırsatlar ve Oriflame Özel Fırsatlar’da ürünlerin satış fiyatları indirimli danışman fiyatıdır.

 33. Büşra

  Bu fırsat ürünlerinin BP değeri var mı? Yoksa bu ürünler BP kazandırmıyo sadece kazanılan puanlarla siparis verilip bu ürünler puan kazandırmadan mı faturaya yansıyor ?

 34. Şura

  Altın fırsatlar kataloğundaki ürünler sınırlı sayıda yazılmış ben sipariş verirken altın fırsatlardan ürün girdiğim de stokta kalmazsa eğer yazıyor mu yok diye?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar ya da katalogtan vereceğiniz siparişlerde ürünler stokta yoksa ürünün karşısında stokta yok yazısı çıkmaktadır.

 35. Canan

  Ben oriflamaye üyeyim katologdan siparis verdiğim zaman outlet deki kodları siparisimle birlikte versem oluyomu

  • Oriflame Katalog

   Katalogtan sipariş verirken indirim broşüründeki ürünleri de ekleyebilirsiniz.

 36. Büşra

  Bu indirim sadece satıcilara mi ait

  • Oriflame Katalog

   Hayır, herkes için geçerli. Kendi ihtiyaçlarınız için sipariş verirken de bu indirimli ürünlerden alabilirsiniz.

 37. Yasemin

  Merhaba mart özel fırsatlar kataloğu ne zaman yayinlanicak

 38. Şura

  İyi günler, 75 BP geçtikten sonra outlet kataloğundan istediğimiz ürünü istediğimiz adet kadarı ile sipariş edebiliyor muyuz?

  • Oriflame Katalog

   Evet aylık katalogdan verilmesi gereken puan sınırını geçtikten sonra altın ve özel fırsatlardan istediğiniz kadar ürün sipariş edebiliyorsunuz. Puan şartı Altın Fırsatlar için 1 BP, Özel Fırsatlar için 75 BP.

 39. aslı üstünyer

  Kataloktan değil sadece indirimli sayfadan sipariş verebilirmiyiz kargo ücreti olurmu

 40. Yadigara

  Ben oriflame ürünlerini çok beğeniyorum üye oldum ama benim her hangi bir banka hesab kartım yok nakit ödeme yapabilirim ancak ne yapmam gerekiyor nasıl ödemeyi gerçekleştiririm bilgi verin lütfan.

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de kredi kartı ile ödeme zorunluluğu yoktur. Oriflame Fatura Ödeme sayfamızdaki bilgiler doğrultusunda ödemenizi bankalardan, bankamatiklerden veya postanelerden nakit olarak da yapabilirsiniz.

 41. rojda

  Merhaba . subat ayi altın fırsatlar katalogu ne zmn yayinlanir

  • Oriflame Katalog

   Şubat ayı altın ve özel fırsatlar outlet kataloğu 1 Şubat Pazartesi günü öğleden sonra yayınlanacak.

 42. Resul

  İyi günler altın fırsat katalogun dan aldığımız ürünlerden bp nasıl alıyoruz aynı katalog fiyatında olduğu gibi mi yoksa düşük mü

  • Oriflame Katalog

   Orflame outlet katalogu ürünlerinin BP’leri aynı katalog fiyatında olduğu gibi hesaplanıyor, ama tabii ki ürünlerin indirimsiz fiyatları üzerinden değil outlet fiyatları üzerinden.

 43. hatice

  Bana bu indirim brosuru gelmiuo ya bana sadece katalog geliyo ondada bu urunler yok nasil alabilirim acaba

  • Oriflame Katalog

   Orıflame altın fırsatlar ve özel fırsatlar sadece internette yayınlanıyor. Her ay başı yenilenen outlet fırsatlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

 44. Eylem

  Outlet kataloğunda fiyat mesela 9,90 yaziyo fakat üste %82indirim yazıyor,bu 9,90 tamamen indirimli fiyati mı yoksa 9,90 bide %82li indirimde yapılacakmi ?

  • Oriflame Katalog

   Outlet kataloğunda yer alan fiyatlar indirim uygulanmış alış fiyatlarıdır.

 45. Sevgi

  Slm iade nasil yapiliyor öğrenebilir miyim

  • Oriflame Katalog

   Herhangi bir sebepten memnun kalmadığınız veya müşterinizin almaktan vazgeçtiği bir ürün olursa iade yapabilirsiniz. Oriflame’de %100 ürün iade garantisi vardır. İade etmek istediğiniz ürünleri faturanızın aslıyla birlikte Yurtiçi Kargo Oriflame Kozmetik Operasyon Merkezi’ne geri göndermeniz yeterli olacaktır.

 46. turna

  Merhaba Ocak Kataloğu ndaki 123.sayfadaki hayley çanta derimi

  • Oriflame Katalog

   28768 kodlu Oriflame Hayley çanta gerçek deri değil, ürün açıklamasında belirtildiği şekilde imitasyon nubuktur.

 47. gulseren

  Merhaba ben altin firsatlardan siparis versem aralik siparisi ile beraber gelirmi.

  • Oriflame Katalog

   Elbette altın fırsatlar ve özel fırsatlar siparişleri aylık katalog siparişleri ile birlikte veriliyor ve geliyor.

 48. selin

  Merhaba. Ben üçü 20 TL olan ürünlerden almak istiyorum.ornegin 3 ürün seçtim bi tanesi ruj diyelim
  Diğer 3 lü ürün almak istediğim de yine aynı ruju sipariş edebilir miyim yoksa bi ürünü sadece bir kez mi satın olabiliyorum?

  • Oriflame Katalog

   Seç beğen al fırsatında her siparişinizde her üründen sadece 1 tane satın alabilir ancak dilediğiniz kadar set yapabilirsiniz. Yani 3’ü aynı ürün olamıyor fakat farklı farklı ürünlerden birden fazla set yapabiliyorsunuz.

 49. Semra

  Mrb kasim outlet katalogundaki bazi ürün ler satista deil yaziyor neden acaba

  • Oriflame Katalog

   Altın Fırsatlar’dan ürün sipariş edebilmeniz için aylık katalogdan en az 1 BP, Özel Fırsatlar’dan ürün sipariş edebilmeniz için de aylık katalogdan en az 75 BP ürün eklemiş olmanız gerekiyor. Bunu yapmanıza rağmen bazı ürünleri satın alamıyorsanız stokları tükenmiş olabilir. Outlet kataloglarında stoklarla sınırlı ekstra indirimli ürünler bulunduğu için bu kataloglardan vereceğiniz siparişleri ayın hemen ilk günlerinde vermenizi öneririz.

 50. atena

  3.90 olan ojelerin gelişk fiyatı nedir acaba

  • Oriflame Katalog

   Oriflame outlet kataloğu sayfalarında yer alan fiyatlar sadece üyelere özel geliş fiyatlarıdır.

 51. Tuğçe

  Merhaba kasım indirim katalogları ne zaman yayınlanacak?

 52. İlknur

  Urunlerin bana gelis fiyatini urunun fiytla hangi rakamla carparak bulabilirim

  • Oriflame Katalog

   Aylık kataloglardaki fiyatları 1.3’e bölerek ürünlerin size geliş fiyatını bulabilirsiniz. Satış fiyatları alış fiyatlarından %30 yüksektir. Dolayısıyla katalog fiyatı üzerinden 1.3’e böldüğünüzde alış fiyatına ulaşırsınız. Ancak altın fırsatlar ve özel fırsatlar sayfalarında yer alan outlet ürünlerinin zaten geliş fiyatları belirtilmiştir. Bu sayfalarda yer alan ürünler ekstra indirimli olduğu için bu ürünleri hangi fiyatla satacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.

 53. Çağla

  Ekim ayının indirim ve altın fırsatlar katalogu ne zaman yayına girecek acaba

  • Oriflame Katalog

   Ekim ayı altın fırsatlar ve özel fırsatlar indirim broşürleri yayınlanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.

 54. burcu

  Merhaba bir ay icerisinde kac tane set siparisi verebiliyoruz . 2 tane 3lu set yapabiliyor muyuz farkli urunlerle

  • Oriflame Katalog

   Aynı üründen 1 adetten fazla yazmadıkça farklı ürünlerden istediğiniz kadar set yapabilirsiniz.

 55. yağmur

  Ben urun almak istiyorum kendime üyemi olmam gerekiyor..

 56. gulfidan DURU

  ben eylül katologundan sipariş verdiğimde, Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu 37-54 sayfaları arasındaki tüm ürünler bahsettiğiniz kampanyaya dahilmi mesela 3 adet parfüm seçip 3 lü set oluşturup 19,90 liraya alabilirmiyim katalogdaki fiyat ne olursa olsun hangi kodu yazacam üçlü set için yoksa katologdaki parfümlerin kodlarınımı yazcam., veya 3 lü set olduğunu nasıl anlayacaksınız bilgi verirseniz acele tarafından giriş yapacam teşekkürler

  • Oriflame Katalog

   Evet ilgili sayfalar arasındaki istediğiniz ürünlerden 3’lü setler oluşturabilirsiniz. Set kodu değil ürünlerin kendi kodlarını yazmanız gerekiyor. Bu sayfalardan 3 adet ürün yazdığınızda, ürünler stokta mevcutsa, alışveriş sepetinizde 3 ürünün toplam fiyatı 19.90 lira olarak görünecektir. Siparişinizi onaylamadan önce tüm ürünleri ve fiyatları kontrol edip her şeyin tamam olduğunu gördüğünüzde siparişi sonlandırabilirsiniz.

 57. seçil

  merhaba Altın Fırsatlar Outlet Kataloğundan golden luxe çoraptan 3 adet alabiliyormuyuz 3 ürün 20 tl ama aynı ürün oluyormu?

  • Oriflame Katalog

   19.90 TL’lik 3’lü setleri oluştururken farklı ürünlerden seçim yapmanız gerekiyor. Aynı üründen 1 adetten fazla alamıyorsunuz.

 58. Hande

  Ben eylül ayı adına altın fırsatlardan seyehat çantasını sipariş verecem 99.90 tl 52 bp kazanıyorum dimi birde kat kazanı bu 50 bp nin üstüne 125 bp tamamlayıp alabilirim değilmi sadece eylül katologundan 125 bp veripmi kat kat kazanı alabilirim

  • Oriflame Katalog

   109888 kodlu Oriflame Elegant Business Valiz fiyatı 99.90 TL puanı 33 BP’dir. Oriflame’in kozmetik ürünlerindeki puanlarla aksesuar ürünlerindeki puanların hesaplaması farklıdır. Parfümler, cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri, saç bakım ürünleri, gıda takviyeleri gibi ürünlerin puanı tam iken; çanta, cüzdan, takı, saat gibi aksesuar ürünlerin puanı biraz daha düşüktür. Ürünlerin puanlarını sipariş verirken ürünleri alışveriş sepetinize eklediğinizde görebilirsiniz. Diğer sorunuza gelince, altın fırsatlardan eklediğiniz ürünler kat kat kazan hesaplamasına dahildir. Kat kat kazan kampanyası için 125 BP puanı yakalarken, hem Eylül kataloğundan, hem altın fırsatlardan, hem özel fırsatlardan ürün ekleyebilirsiniz, hepsi sayılacaktır.

 59. MERYEM

  mrb outlet katalogu 3 urun sadece 19.90 dıye bılgı verılmıs ama 39 sayfada yazmıyor 1 er sayfa atlanılarak soylenmıs o sayfalardanda alabılıyormuyuz yoksa sadece 19.90 yazan sayfalardanmı alabılıyoruz.

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Eylül Ayı Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu 37-54 sayfaları arasındaki tüm ürünler bahsettiğiniz kampanyaya dahildir. 37’den 54’e kadar sayfalardaki istediğiniz ürünlerden 3’lü setler oluşturabilirsiniz.

 60. Kubra

  Altın fırsatlar indirim broşür ü ne zaman yayinlanacak ? Cevaplarsanız sevinirim

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Altın Fırsatlar indirim broşürü bu sabah yayınlandı. Sayfa üstünde yeni broşürü görebilirsiniz. Aynı şekilde özel fırsatlar broşürü de yayına alındı. Onu da Oriflame Özel Fırsatlar sayfası altından inceleyebilirsiniz.

 61. şule

  eylül ayı outlet katalogları ve ekim ayı kataloğu ne zaman yayınlanacak?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Eylül ayı outlet katalogları yayınlandı. Ekim ayı kataloğu da birkaç gün içerisinde yayınlanacak.

 62. kübra

  eylül ayının altın fırsatlar broşürü ne zaman yayınlacak

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Eylül ayı altın fırsatlar broşürü yayınlanmıştır. Yeni broşürü bu sayfada inceleyebilirsiniz.

 63. Yüksel

  Outlet ve altın fırsatlar kataloguna nasıl ulasabılırım ürün katalogundan cıkmadı

  • Oriflame Katalog

   Oriflame outlet katalogları sadece internette yayınlanmaktadır. Siparişlerinizle size gelecek ayın kataloğu gelir. Ekstra indirimli ürünleri gösteren outlet kataloglarını internetten görebilirsiniz.

 64. Elif yuksel

  Uye olduktan sonra siparis versekte vermesekte her ay katalog adresimize gonderilecek mi?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame katalogları siparişlerle birlikte ücretsiz olarak gönderilmektedir. Her ay bir sonraki ayın kataloğu gönderilir. Sipariş vermezseniz size katalog gelmez, ama web sitemizden her zaman güncel kataloğu ve gelecek ayın kataloğunu görebilirsiniz.

 65. Busra

  Bu 43-58 sayfaları arasnda bi sayfadan mı 3 lü set yapmamz lazm farklı sayfalardan set yapabiliyomuyuZ

  • Oriflame Katalog

   43-58 arasındaki tüm sayfalardan karışık şekilde setler yapabilirsiniz.

 66. gamze

  kaç bp broşürü bu broşür

  • Oriflame Katalog

   Oriflame altın fırsatlar indirim broşüründen ürün sipariş edebilmek için, bu ayın kataloğundan tek bir ürün almanız yeterli. Yani aylık katalogdan 1 BP ve üzeri ürün yazdığınızda, altın fırsatlar outlet kataloğundan ürün sipariş edebiliyorsunuz.

 67. Anonim

  Alinan 3urun fiyatimi 19.90yapiyor

  • Oriflame Katalog

   Ağustos ayı altın fırsatlar outlet katalogu sayfa 43-58 arasındaki ürünlerden 3’lü setler oluşturduğunuzda 3 ürün fiyatı 19.90 TL oluyor evet.

 68. şerife

  agustos ayı katologundan 75 bp üstü satışlar yaptık ve internet üzerinden katologu takip eden müşterilerimiz altın fırsatlardaki 43-58 sayfa arası ürünlerden almak istiyorlar bu fırsattan sadece 1 müşterimiz mi yararlanıyor yoksa hepsimi yararlanıyor. ..

  • Oriflame Katalog

   Ağustos ayı altın fırsatlar kataloğunun 43-58 sayfaları arasından istediğiniz kadar set oluşturabilirsiniz, ama bu sayfalar arasındaki belli bir üründen 1 adetten fazla satın alamazsınız, yani farklı farklı ürünlerden setler oluşturmalısınız.

 69. gamze

  mrb bu altin firsatlr katologundaki bp ler normal bpler gibi degerlendiriliyor birdet 43-58 sayfalarindan sadece 1tane mi set yapabiliyorz yoksa istedigimiz kadar mi tskler

  • Oriflame Katalog

   Outlet kataloglarından satın aldığınız ürünlerin de BP’si vardır ve siparişinize eklenmektedir. Altın fırsatlar veya özel fırsatlar kataloğundaki ürünlerden istediğiniz adette satın alabilirsiniz. Ancak Ağustos ayı altın fırsatlar kataloğundaki 43-58 sayfaları arasındaki ürünlerden set oluştururken her üründen en fazla 1 adet alma hakkınız vardır. Farklı farklı ürünlerden istediğiniz kadar set oluşturabilirsiniz.

 70. Serife

  Bu indirim broşür lerden nasıl yararlanıyor

  • Oriflame Katalog

   Bu ayın kataloğundan yazacağınız ürünlerle birlikte Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu’ndan istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

 71. Hatice

  Merabalar bende sadece kendi ihtiyaclarimi almak için üye olmak istiyorum üye olduktan sonra ne yapmam gerekiyor bi odeme var mi yardımcı olursanız sevinirim.üye olduktan sonra her ay katologu bize geliyormu ?

  • Oriflame Katalog

   Orflame üyeliği ücretsiz olup her ay sipariş verme veya satış yapma zorunluluğu yoktur. İsterseniz sadece kendi ihtiyaçlarınızı geliş fiyatına satın almak için, isterseniz de satış yaparak para kazanmak için Oriflame’e üye olabilir, istediğiniz zaman istediğiniz miktarda ürün alabilirsiniz. Oriflame’e kayıt olmak için web sitemizdeki üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

 72. tugba

  Ben uyeyim her ay satıyorum 4 aydir indirim burisuru gelmiyor bana

  • Oriflame Katalog

   İndirim broşürleri sadece internette yayınlanıyor. Siparişlerinizle size aylık esas kataloglar gelir. Diğer indirim broşürlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 73. selda

  ben oriflame üyesi değilim sipariş vermek istiyorm mümkün mü korgo parası ve kapıda ödeme ücretleri nedir acaba?üye olmadan katalogda verilir mi?

  • Oriflame Katalog

   Orflame ürünlerini sipariş etmek için Oriflame’e üye olmanız gerekir. Web sitemizdeki üyelik formunu doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Kapıda ödeme yok, ancak bankalardan, postanelerden, bankamatiklerden, internetten, birçok farklı kanaldan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo ücreti 75 BP’nin üstündeki siparişlerde sadece 1.45 liradır.

 74. Zeynep

  Temmuz ayinin altin firsatlai ne zmn yayınlanacak

  • Oriflame Katalog

   Temmuz ayı altın ve özel fırsatlar outlet kataloglarını bugün öğleden sonra sizlerle paylaşacağız.

 75. zeynep

  merhaba ben outlet katalogunun bize gelmemesinin nedenini ögrenebilirmiyim outlet kataloglarının bize gelmesi satış yapmamız için ekstra bişey yapmamızmı gerekiyo onu ögrenmek istiyorumben üyeyim satış yapıyorum ama böyle bişeyden haberim yok yardımcı olursanız sevinirim cevapınızı bekliyorum teşekkürler

  • Oriflame Katalog

   Outlet katalogları sadece internetten yayınlanmaktadır. Stoklarla sınırlı bu ekstra indirimli fırsatlardan yararlanmak için her ay başı web sitemizi ziyaret ederek yeni aya özel outlet ürünlerini görebilirsiniz.

 76. gamze

  mrb normal katolog sattis bplerimize altin ve outlet katog bpleride ekleniyormu
  yoksa ayri ayrimi degerlendiriliyor ben yeni uye olunca tam anlamiyla konuya hakim degilm yardmci olursanizsevinirim simdiden tsk kolay gelsin

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar kataloğundan sipariş vermek için normal katalogdan en az 1 BP sipariş vermek yeterli. Özel fırsatlar kataloğundan sipariş vermek için de normal katalogdan en az 75 BP sipariş vermek yeterli. Toplam sipariş BP’niz hesaplanırken ise, normal katalogdan verdiğiniz siparişler, altın fırsatlar kataloğundan verdiğiniz siparişler ve özel fırsatlar kataloğundan verdiğiniz siparişler, hepsi toplanıyor. Böylece hoşgeldiniz programı, kat kat kazan kampanyası gibi promosyonlardan daha kolay şekilde yararlanabilmiş oluyorsunuz.

 77. tuba

  Ben bu ay üye oldum ve bu ay 75 bp sipariş versem volera parfüm setini indirimli alamammı yoksa temmuzda sipariş versem 100 bp yi geçse alabilirmiyim

  • Oriflame Katalog

   Haziran ayında üye olduysanız hoşgeldiniz programından yararlanmak için Haziran ayında 100 BP sipariş vermeniz gerekiyor. Hoşgeldiniz programı sadece yeni üyeler için üye oldukları ay verecekleri 100 BP siparişle kazanılabilen setleri içermektedir. Bu ay sipariş vermezseniz, gelecek aylardaki siparişlerinizle Hoşgeldiniz Programı’ndan yararlanamazsınız. Ancak eski üyeler için her ay geçerli olan Kat Kat Kazan kampanyasından her zaman yararlanabilirsiniz.

 78. nur

  bende oriflame ye yeni kayıt oldum ve bi sorum olacak şimdi ben bi urun aldım bana katolog fiyatıylama gelecek yoksa uyeyim diye indirim olacakmı

  • Oriflame Katalog

   Üye olduğunuzda ürünleri geliş fiyatına indirimli olarak alırsınız. Aylık kataloglardaki fiyatlar ürünlerin size geliş fiyatına %30 kar eklenmiş satış fiyatlarıdır. Altın ve özel fırsatlar outlet kataloglarındaki fiyatlar ise doğrudan üyelere özel alış fiyatlarıdır.

 79. Anonim

  Burdaki altın fırsatlardan sipariş verirsem bir bp puan mı kazanıyorum?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar outlet kataloğundan ürün sipariş edebilmek için Haziran kataloğundan en az 1 ürün satın alamnız gerekiyor. 1 BP’nin esprisi bu. Siparişinize Haziran kataloğundan en az 1 ürün ekledikten sonra, altın fırsatlar kataloğundan istediğiniz kadar ürün yazabiliyorsunuz ve her yazdığınız ürünün fiyatına göre ayrı ayrı kendi BP’leri oluyor.

 80. meliha

  haziran ayı outlet kataloklar ne zaman yayınlanır…

 81. Şule

  Haziran ayı altın fırsatlar ve özel fırsatlar kataloğu ne zaman açıklanacak?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Haziran ayı altın fırsatlar ve özel fırsatlar katalogları açıklanmıştır. Web sitemizde katalogları görebilirsiniz.

 82. fatmanur

  Merhaba ben oriflame danışmanıyım ve bana sadece normal aylık katalog geliyor ben bu altın fırsatlar ve özel firsatlar kataloguna nasıl sahip olabilirim.

 83. beyza

  altın fırsatlar katoloğundaki ürünlerden sipariş edemiyorum eklediğimde normal fiyatlarıyla çıkıyor sepetimde baska ürünler olmasına rağmen. alısverisi sonlandırıp girdiğimde mi geçerli oluyor bu fiyatlar

  • Oriflame Katalog

   Ürünleri alışveriş sepetinize ekledikten sonra Devam Et tuşuna tıklayıp son ekrana geldiğinizde indirimli fiyatlar görüntülenecektir. Bu son ekranda sipariş listenizdeki tüm ürünlerin puanlarını ve fiyatlarını kontrol edebilir, her şey doğru ise siparişinizi onaylayabilirsiniz. Önceki aylarda verdiğiniz siparişlerle hak ettiğiniz Hoşgeldiniz Programı veya Kat Kat Kazan Kampanyası hediyeleri varsa onlar da bu son ekranda otomatik olarak siparişinize eklenecektir.

 84. beyzanur

  Altın fırsatlar kataloğundan aldığımız ürünlerin bp sini neye göre öğreniyoruz

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Outlet katalogu ürünlerinin puanlarını siparişinizi girerken görebilir veya siparişlerinizle her ay size ulaşan fiyat listesindeki fiyat/puan tablosundan kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

 85. hilal

  Outlet jatologu ne zaman cikar acaba bilgi vrirseniZ….

 86. fatma

  Ozel firsatlar katologu ne zaman cikar acaba….mayis ayi

  • Oriflame Katalog

   Oriflame altın ve özel fırsatlar katalogu dün yayınlandı. İndirim fırsat broşürlerini her ayın ilk günü yayınlıyoruz.

 87. özge

  Peki ayin 1i resmi tatil calisilcakmi ogun verilen siparsleri gondericekmsnz ?

  • Oriflame Katalog

   1 Mayıs resmi tatil olduğu o gün paketleme yapılmayacak. 1 Mayıs’ta kargo şirketleri çalışmıyor.

 88. fatma

  Mayis ayinin hediyesi nedir acaba

  • Oriflame Katalog

   Mayıs ayı hediyelerini bir iki gün içerisinde paylaşacağız.

 89. özge

  Mayis altin firsatlar kataligu nezaman yayinlanir acaba ?

  • Oriflame Katalog

   Mayıs ayı Oriflame Altın Fırsatlar outlet kataloğu birkaç gün içerisinde yayınlanacak. Mayıs ayı başında webb sitemizden inceleyebilirsiniz.

 90. meliha

  mayıs ayı altın fırsatlar ve özel fırsat katalokları ne zaman yayınlanır acaba….

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Mayıs ayı altın ve özel fırsat outlet kataloğunu birkaç gün içerisinde yayınlayacağız.

 91. gönül

  verdiğimiz siparişler kaç günde elimize ulaşır

  • Oriflame Katalog

   Oriflame siparişleri genellikle aynı gün veya en geç ertesi gün paketlenip kargoya verilir, bulunduğunuz şehrin İstanbul’daki merkez depoya mesafesine bağlı olarak 1-2 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile adresinize teslim edilir. Ay başı ve ay sonu gibi aşırı yoğun sipariş girişi olan zamanlarda bazı durumlarda 1-2 gün gecikmeler yaşanabilir. Ancak genel olarak belirttiğimiz şekilde 1-2 günde siparişler üyelere ulaştırılmaktadır.

 92. hülya

  Merhabalar çok beğendiğim çantanın siparişe uygun olduğu çıktığı halde satışa uygun değil yazısı çıkıyor sadece katalogtan mı sipariş vermeliyim ?Bazı ürünleri hiç katalogda göremiyorum .Birde bu altın fırsatlarda bp li sipariş verdiğim halde sepete eklediğim sepette indirimli olmuyo danışmanlara özel indirimler olduğunu biliyorum ama fiyatlar düşmediği için yararlanamıyorum .Bilgilendirirseniz çok sevinirim .

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu’ndan ürün sipariş etmek için Bu Ayın Orflame Kataloğu’ndan en az 1 ürün sipariş etmeniz yeterlidir. Bu ayın kataloğundan yazacağınız 1 ürünle birlikte altın fırsatlar kataloğundan istediğiniz kadar ürün yazabilirsiniz. Ürünleri alışveriş sepetinize ekleyip siparişi sonlandırma sayfasına geçtiğinizde son ekranda ürünlerin outlet fiyatlarıyla listeleneceğini görebilirsiniz. Ancak bu outlet kataloglarındaki ürünler çok yüksek oranda indirimli ve bazıları da stoklarla sınırlığı olduğu için bu indirimlerden yararlanmak için genelde ay başlarında hızlı davranmanız ve erkenden sipariş vermenizde fayda var. Özellikle bazı ürünler çok çok cazip olduğu için üyeler ay başında hemen sipariş verdiği hatta kimi üyeler kolayca satar para kazanırım düşüncesiyle yüksek adette sipariş verebildiği için ay ortalarında ürünler tükenmeye başlayıp ay sonlarında stokta çok fazla ürün kalamayabiliyor. Mayıs ayı başında yeni outlet kataloglarını yayınlayacağız. Mayıs’ın hemen ilk günlerinde Mayıs siparişlerinizi geçerseniz outlet kataloglarındaki ürünlerden de istediğinizi stok sorunu olmadan yakalama şansınız artmış olur.

 93. Anonim

  Merhaba altin firsat katologo ve outlet katolou ne zaman cikar.mayis ayi

  • Oriflame Katalog

   Mayıs ayı outlet kataloglarını Mayıs ayı başında bu sayfada yayınlayacağız.

 94. sena

  Merhaba ben bu aydaki outlet kataloglarından sipariş vermek istemiştim, 100 bp yi aşıyordu siparişlerim fakat outlet kataloğundan istediğim ürünleri ekleyince bu ürünlerin indirimli değil orijinal fiyatları göründü. İndirimli nasıl sipariş edebilirim ya da ben mi bir şeyi yanlış yaptım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar kataloğundan sipariş vermek için içinde bulunulan ayın kataloğundan tek bir ürün yazmak yeterli. Ancak özel fırsatlar kataloğundan sipariş vermek için içinde bulunulan ayın kataloğundan 75 BP’lik ürün yazmak gerekiyor. Sizin 100 BP’lik siparişiniz Nisan kataloğu ürünlerinden değil çoğunlukla outlet kataloğundansa, o zaman aslında Nisan kataloğundan 75 BP yapmadığı için ürünlerin indirimli fiyatları çıkmamış olabilir. Bu arada outlet kataloğu ürünleri normal fiyatla sipariş edilemez. Yani Nisan kataloğundan 75 BP girmediyseniz ürünler size yüksek fiyatla gelmez, alışveriş sepetinde satılamaz olarak görünür, yanlışlıkları önlemek için. Nisan kataloğundan girdiğiniz ürün miktarı 75 BP’yi geçtiği anda ürünler indirimli fiyatları ile satışa hazır hale gelir. Bizim önerimiz, ürün girişinde yanlışlık yapmamanız için, öncelikle outlet kataloğundan eklediğiniz ürünleri alışveriş sepetinden çıkartıp, sadece Nisan kataloğundan yazdığınız ürünleri sepete eklemeniz ve kaç BP yaptığına bakmanız. Nisan katalog sayfalarından eklediğiniz ürünlerin 75 BP’yi geçtiğinden emin olduktan sonra outlet kataloğundan ekleyeceğiniz ürünleri üzerine eklerseniz ürünlerin indirimli fiyatları ile listelendiğini ve stokta olanların satın alınabilir durumda olacağını görebilir ve sipariş edebilirsiniz.

   • sena

    Siparişim 100 bpyi geçiyor dediğim asıl katalogdu yani nisan ayı kataloğu. Sonrasında özel fırsatlar kataloğundan ve altın fırsatlar kataloğundan sipariş vermek istediğimde orijinal fiyatlarıyla eklendiğini gördüm. Neyse mayıs ayında bir kez daha deneyeceğim inşallah bu sefer yapabilirim :) Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

    • Oriflame Katalog

     Outlet ürünleri normal fiyatlarıyla siparişe eklenmezler. Belki sipariş ekranında hatalı görüp vazgeçmişinizdir veya son adıma gelmeden sadece sepete eklediğinizdeki ürün fiyatlarına dikkat etmişsinizdir. Outlet ürünlerini almaya hak kazanmadıysanız ürünler satılamaz olarak görünür ve faturanıza hiç eklenmez, yani sipariş verseniz de yanlışlıkla yüksek fiyattan gelmez, önlem olarak hiç gönderilmez. Aylık katalogdan 75 BP ürün yazdıysanız ve bu ürünler stokta varsa ve 75 BP yaptıysa gerçekten, o zaman outlet ürünlerini sepete ekledikten sonra devam et diyip son adıma kadar geldiğinizde ürün fiyatlarının outlet kataloğundaki ekstra indirimli fiyatlar olarak listeleneceğini görebilirsiniz. Biz teşekkür ederiz ilginiz için.

 95. yıldız

  ben yeni üye oldum ilk siparişimi verdim ama altın fırsat katoloğu bana gelecek mi onu sadece ben mi sipariş ediyorum

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsat kataloğu sadece internetten yayınlanıyor. Her ay yenilenen outlet fırsat kataloglarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 96. burcu

  Firsatlar ve altin firsatlar katologundaki urunlerden siparis verincede bp kazaniyor muyuz?

 97. ecem

  Bu urunlerden siparis verirken adet sınırı varmi

  • Oriflame Katalog

   Altın ve özel fırsatlar outlet kataloglarından ürün sipariş verirken adet sınırı yoktur. İstediğiniz kadar ürün alabilirsiniz.

 98. büşra

  Merhaba altın fırsatlar kataloğundan sadece 1 ürün mü alabiliriz ?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame altın fırsatlar kataloğundan istediğiniz kadar ürün satın alabilirsiniz. Bu katalogdan ürün sipariş edebilmek için Nisan kataloğundan en az 1 ürün almanız yeterli.

 99. aysenur

  Merhaba. Ben uye olmayı dusunuyorum. Ama satıs cok fazla yapmayı dusunmuyorum genellikle kendi ihtiyaclarım icin. Ben siparıs verdigimde mi geliyor katolog. Birde odemeleri banka ya mı yapıyoruz. Son birsey daha var kargoda ucretler ne kadar oluyor. Yardımcı olursanız teskkur ederim :)

  • Oriflame Katalog

   Kendi ihtiyaçlarınızı almak için de Oriflame’e üye olabilirsiniz. Üye olduğunuzda tüm ürünleri indirimli geliş fiyatına alabileceksiniz. 75 BP altındaki siparişlerde 8.95 TL kargo ücreti vardır. Ancak siparişinizle birlikte 729000 ürün kodunu yazarsanız o ayın promosyon ürününü 10.95 TL’ye satın alarak kargo ücretinden muaf olabilirsiniz. Kargo ücreti sıfırlama ürünü Oriflame tarafından belirlenmekte ve her ay değişmektedir. Internetten sipariş verirken 729000 kodunu yazarak size hangi ürünün geleceğini görebilirsiniz. Siparişiniz 75 BP’yi geçerse kargo ücreti sadece 1.45 TL olarak faturanıza yansır. Ödemeleri banka şubelerine, ptt şubelerine veya bankamatiklere yapabiliyorsunuz. Fatura ödeme sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 100. Zehra

  Merhaba ben oriflameye üyeyim bu ay vereceğim siparişleri ek altın fırsatlar kataloğu anda sipariş vermek istiyorum ama stokta var mı yok mu nasıl öğrenebilirim

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Altın fırsatlar kataloğundan sipariş etmek istediğiniz ürünleri, bu ayın kataloğundan sipariş edeceğiniz ürünlerle birlikte aynı anda girerseniz, internet sipariş ekranlarında ürünlerin stokta olup olmadığı, toplam kaç TL tuttuğu, kaç puan yaptığı, hepsi görünecektir.

 101. dnd

  Merhaba, ozel firsatlardaki urunleri diger siparislerimizle beraber mi giriyoruz yoksa ayri mi?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar ve özel fırsatlar outlet katalog ürünlerini diğer siparişlerinizle birlikte girebilirsiniz.

 102. şule

  merhaba, bu altın fırsatlardan yararlanmak için 75bp’yi geçmemiz yeterli mi? ve ben mart ayı kataloğundan 115bp’lık sipariş vermiştim bu fırsatları yeni öğreniyorum ama nisan ayında başka fırsatlar gelir mi?

  • Oriflame Katalog

   Fırsat katalogları her ay yenilenmektedir. Altın fırsatlardan yararlanmak için 1 BP ve üzeri, özel fırsatlardan yararlanmak için de 75 BP ve üzeri o ayın kataloğundan sipariş girilmesi gerekmektedir.

 103. burcu

  Ben oriflame uyesiyim altin firsatlar ve ozel firsatlar katalogundan sipari verirken katalog fiyatindan mi aliyoruz?yani karimiz oluyo mu?

  • Oriflame Katalog

   Outlet fırsat broşürlerinde yer alan fiyatlar danışman fiyatlarıdır. Bildiğiniz gibi aylık kataloglardaki fiyatlar satış fiyatı oluyor ve siz üye olarak indirimli alıyorsunuz. Ancak outlet broşürlerinde yer alan fiyatlar üyelere özel fiyatlardır. Bu ürünler zaten ekstra indirimli olduğu için kendi uygun gördüğünüz fiyattan satabilirsiniz.

 104. gonca

  ben de üyeyim ve nisan ayı kataloğu ile birlikte altın fırsatlar outlet kataloğu da sipariş etmek istiyorum ama kod numarasını bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim

  • Oriflame Katalog

   Altın Fırsatlar ve Özel Fırsatlar outlet katalogları sadece internette yayınlanmaktadır. Her ay outlet ürünlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 105. beyza

  İndirim broşüründeki ürünleri siparişlerlemi vericez yoksa siparişleri verdikten sonra bu ürünleri ayrı mı sipariş vermemiz gerekiyor?

  • Oriflame Katalog

   İndirim broşüründen almak istediğiniz ürünleri, katalogdan alacağınız ürünlerle beraber aynı anda sipariş edebilirsiniz.

 106. DERYA

  kargo ücreti ne kadar ödüyoruz acaba

  • Oriflame Katalog

   75 BP (yaklaşık 105 TL) ve üstü Oriflame siparişlerinde kargo ücreti 1.45 TL’dir. 75 BP’nin altındaki siparişlerde 8.95 TL kargo ücreti mevcuttur. Dilerseniz 729000 kodunu siparişinize 1 adet olarak ekleyerek 10.95 TL’ye satın alacağınız o ayın promosyon ürünü ile kargoyu bedavaya getirebilirsiniz.

 107. merve

  Ama o altın fırsatlar katologundaki kodları giriyorum ordaki ürün 10 lirayla sayfamda 20 lira çıkıyor

  • Oriflame Katalog

   Altın Fırsatlar kataloğundaki ürünleri belirtilen fiyatlara alabilmeniz için bu ayın kataloğundan yani 2015 Mart Kataloğu’ndan en az bir ürün sipariş etmeniz gerekmektedir. Mart Kataloğu’ndan bir ürünle birlikte Altın Fırsatlar kataloğundan sipariş edeceğiniz ürünleri yazarsanız ürünler indirimli fiyatları ile görünecektir. Mart Kataloğu’ndan ürün yazmazsanız Altın Fırsatlar kataloğundan yazdığınız ürün standart fiyatla listelenir, ama yanında şu an satışta değil yazar, ürün size ulaşmaz ve ücreti faturanıza eklenmez. Altın Fırsatlar için Mart Kataloğu’ndan en az 1 BP’lik, Özel Fırsatlar için de Mart Kataloğu’ndan en az 75 BP’lik ürün almanız gerekir.

 108. halime

  Üye olmak istiyorum yardimci olursaniz sevinir im

 109. seda

  biz direk bu fiyatlara sipariş verebiliyomuyuz acaba? ve ne zamana kadar sürüyo yardımcı olursan sevinirim.

  • Oriflame Katalog

   İçinde bulunduğumuz ayın kataloğundan tek bir ürün sipariş etmeniz, Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu ürünlerinden sipariş verebilmeniz için yeterli. Artı olarak Özel Fırsatlar Outlet ürünlerinden de sipariş etmek istiyorsanız, o zaman bu ayın kataloğundan 75 BP ve üstü sipariş vermeniz gerekiyor.

 110. merve

  Merhaba bn Oriflame üyesiyim ve de satıcısıyim bana hiç gelmedi altın fırsatlar kataloğu neden acaba bana donerseniz çok sevinirim sevgiler..

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar ve özel fırsatlar indirim broşürleri sadece internetten yayınlanıyor. Ay başlarında yenilenen outlet ürünlerini her ay web sitemizde görebilirsiniz.

 111. MERVE

  Bu katalog da ki ürünler katalog fiyatına mı gelcek geliş fiyatına mı gelcek acaba

  • Oriflame Katalog

   Altın Fırsatlar ve Özel Fırsatlar Outlet Kataloğu’ndaki fiyatlar üyelere özel alış fiyatlarıdır. Diğer standart aylık kataloglardaki fiyatlar %30 kar marjı eklenmiş satış fiyatlarıdır ve üyeler aylık katalog sayfalarındaki ürünleri indirimli geliş fiyatına almaktadırlar.

 112. halime

  oriflame outlet katalogundaki urunleri nası sipariş vere biliriz

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Altın Fırsatlar Outlet Kataloğu’ndaki ürünleri aynı Orflame Kataloğu sayfalarından ürün siparişi verirken olduğu gibi ürün kodlarını girerek sipariş edebilirsiniz. Altın Fırsatlar’dan yararlanabilmek için bu ayın kataloğundan herhangi bir ürün siparişi geçmeniz yeterli. Katalogdan hiç ürün girmezseniz sadece outlet kataloğu’ndan siparişe izin vermez sistem. Bu ayın kataloğundan en az bir ürün atarsanız sepete, o zaman oriflame outlet’ten istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Orflame’e üye değilseniz oriflame üyelik ve kayıt başvuru formu’nu doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Oriflame’den ürün sipariş etmek için Oriflame’e üye olmak gerekiyor.

 113. burcu

  Oriflame outlet siparislerinde bp puan kazaniyor muyuz?

  • Oriflame Katalog

   Evet, Oriflame Outlet Kataloğu’ndan sipariş edeceğiniz ürünlerin de aynı Orflame Kataloğu’ndan yazdığınız ürünler gibi BP’leri vardır ve hepsi toplanmaktadır.

 114. nurgül

  altın fırsatlar kataloğundaki ürünleri sipariş edersek şubat kataloğuyla beraber mi gelir yoksa sipariş verir vermez mi gelir acele cevap bekliyorum

  • Oriflame Katalog

   Oriflame siparişlerinden her zaman bir sonraki ayın kataloğu çıkmaktadır. Artık zaten Şubat ayı sonuna gelmiş olduğumuz için, siparişinizle birlikte size Mart ayı kataloğu gelmiş olacak.

 115. Mine

  Merhaba!
  Ben Kıbrıstayım.Ttürkiyede bir tanıdığım vasıtası ile ürünlerinizi her ay düzenli kullanıyorum. Bana gönderiyorlar. Bu katalogtaki ürünlere nasıl ulaşabilirim? katalog gönderilmiyor anladığım kadarı ile… İyi çalışmalar.

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Türkiye direk olarak Kıbrıs’a ürün gönderememektedir. Ürünleri ancak belirttiğiniz şekilde Türkiye’deki bir tanıdığınız vasıtası ile satın alabilirsiniz. Türkiye’de tanıdığınız bir Oriflame üyesi varsa veya bir yakınınız akrabanız arkadaşınız web sitemiz aracılığı ile Orıflame üyesi olup sizin adınıza sipariş verirse ürünler önce kendi adresine, oradan da tanıdığınız vasıtası ile size iletilebilir.