Oriflame Katalog
Oriflame Ocak Kataloğu 2017
Oriflame Şubat Kataloğu 2017
Oriflame Mart Kataloğu 2017
Oriflame Altın Fırsatlar
Oriflame Özel Fırsatlar
Oriflame Kat Kat Kazan
Oriflame Hoşgeldiniz Programı
Oriflame Üyelik
Oriflame Sipariş

Oriflame Altın Fırsatlar Outlet

İndirim Kataloğu Şubat 2017

Ücretsiz Katalog ve İndirimli Sipariş için Ücretsiz Üye Ol

Ad

Soyad

Cep Tel

E-mail

Adres

İlçe

Şehir

Yorum Yap

Yorumlar

 1. Songül

  Altın fırsatlardan alacağım ürünler geliş fiyatıyla mı satılıyor bide puanları katologda kilerle aynı mı

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardaki ürünlerin fiyatları üyelere özel geliş fiyatlarıdır. Puanları indirimli geliş fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır.

 2. Merve Selin

  Bunlardan alabilmek için en az kaç bp yapmamız gerekiyor?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan yararlanabilmek için bu ayın kataloğundan tek bir ürün siparişi vermeniz yeterli. Aylık katalogdan vereceğiniz siparişlerle aynı anda altın fırsatlar kataloğundan almak istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

 3. Filiz

  Altin firsatlardan aldığımız ürünlerin BP si nasl hesaplancak acaba

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan aldığınız ürünlerin de katalogdan aldığınız ürünler gibi puanları vardır ve fiyatları ile orantılı olarak normal şekilde hesaplanarak siparişinize eklenir.

 4. Yasemin

  Merhaba, ben altın fırsatlar ve elmas kataloğundaki ürünlerle ilgili bir şey sormak istiyorum. Buaradaki fiyatlar bize geliş fiyatı mı yoksa aylık katalogta olduğu gibi mi? Arada kâr payı var mı? Bilgilendirebilir misiniz?

  • Oriflame Katalog

   Altın Fırsatlar ve Elmas Kataloğu’ndaki outlet fiyatları ürünlerin doğrudan size geldiği indirimli alış fiyatlarıdır.

 5. Habibe

  Merhaba ben üye olmak istiyorum ama ödemeleri nasıl olur illa her ay bir miktar sipariş vermem gerekir mi bilmiyorum işin içine banka girdiğinde korkuyorum. Ödemelerini atm lerden mi yoksa ptt den falan mı yapıyorsunuz rıca etsem bilgilendirirmisiniz…

  • Oriflame Katalog

   Fatura ödeme başlıklı sayfada bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Her ay sipariş verme zorunluluğu yok. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Ödemeleri bankamatiklerden, postanelerden, fatura ödeme noktalarından, isterseniz internetten de yapabilirsiniz.

 6. gulcan bestel

  Aralik ayi outlet ve indirimli urunlerini nerden bakabilirim acaba ya da ne zaman yayinlanacak internette

  • Oriflame Katalog

   Aralık ayı outlet katalogları 1 Aralık’ta yayınlanacak. Altın fırsatlar ve özel fırsatlar her zaman ay başında yayınlanıyor.

 7. Hira

  Ben oriflame yi daha önce yapiyordum bir sure ara verdim ve tekrar basladim bu gibi indirim broşürleri ve bir sonraki ayin yeni katologu kolide geliyordu benim ilk siparisim ondan dolayi bilmiyorum bunlar kaldirildimi

  • Oriflame Katalog

   Koliden bir sonraki ayın kataloğu hala çıkıyor, kampanya broşürleri de koli ile geliyor, ama altın fırsatlar ve özel fırsatlar sadece internette yayınlanıyor.

 8. Zeliha

  stoğu tükenen ürünler kaç gün içersinde doluyor yada doluyor mu

  • Oriflame Katalog

   Outlet kataloglarındaki ürünler stoklarla sınırlı olduğu için stoğu tükenen ürünler genellikle ay içerisinde tekrar stoğa girmez. Bu yüzden altın fırsatlar ve özel fırsatlardan alacağınız ürünleri mümkün olduğunca ay başlarında sipariş vermenizi öneririz.

 9. Anonim

  Altın fırsatlardan verdigimiz siparislerden sadece bi ürün degil dimi biçok ürünü verebiliyoruz dimi ayrıca bunlardan bp geliyor mu?

  • Oriflame Katalog

   Tabi outlet kataloglarından sadece bir ürün değil istediğiniz kadar ürün alabilirsiniz. Bu ürünlerin de BP’leri var evet.

 10. Gülçin Kaya

  Altın fırsatlar ürünleri yazıldıgı fiyatanmı geliyor bize

  • Oriflame Katalog

   Evet altın ve özel fırsatlar outlet kataloglarındaki fiyatlar direk üyelere özel geliş fiyatlarıdır.

 11. pınar

  Mrb altın fırsatlardan biz nasıl yararlanıcaz siparişle mi geliyo broşür ?

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan tüm Oriflame üyeleri yararlanabilir. İndirim broşürleri siparişle gönderilmiyor, sadece internette yayınlanıyor.

 12. Songül

  Mrb ben bu ay üye oldum da, bana bu başarı puanları yani biplerle ilgili bilgi verebilirmisiniz acaba?

  • Oriflame Katalog

   Oriflame’de her ürünün bir puanı var, bu puan BP diye geçiyor. Siparişinizin toplam BP’sine yani toplam puanına göre çeşitli kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Örneğin katalogdan aldığınız ürünler 75 BP veya üstünde ise Özel Fırsatlar outlet ürünlerinden sipariş verme hakkınız oluyor. Yeni üyeyseniz 100 BP ve üstü sipariş verdiğinizde Hoşgeldiniz Programı’na dahil oluyorsunuz. 125 BP ve üstü sipariş verirseniz Kat Kat Kazan kampanyasından yararlanıyorsunuz. 75 BP’lik ürün alış fiyatıyla yaklaşık 120 TL yapıyor. Zaten sipariş verirken yazdığınız her bir ürünün kaç BP olduğunu görebiliyorsunuz. Siparişinizin toplam puanını da yine sipariş verirken görebiliyorsunuz. Buna göre isterseniz 75 BP, 100 BP, 125 BP gibi puanları geçecek şekilde siparişinizi ayarlayarak ekstra kazanç fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

 13. Kübra

  Kasım altın fırsatlar ne zaman yayınlanır

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlar her ayın ilk günü yayınlanıyor. Şu anda yayında olan altın fırsatlar outlet ürünleri Ekim sonuna kadar geçerli. Kasım ayı altın fırsatları Kasım başında açıklanacak.

 14. Gul Çakır

  Merhaba ben oriflame danismaniyim ilk defa sipariş verecegim. Eylül katalogundan da sipariş vermek istiyorum. Mümkündür ?? Teşekkürler

  • Oriflame Katalog

   30 Eylül gecesine kadar Eylül kataloğundan sipariş verebilirsiniz. Outlet kataloğundan almak istediğiniz ürünlerle Eylül kataloğundan almak istediğiniz ürünleri aynı anda sipariş edebilirsiniz.

 15. Nuray

  Bir ayda kac kere siparıs verebılırız fatura ödeme şartı varmı ıkıncı sipariste

  • Oriflame Katalog

   Bir siparişin faturası ödenmeden bir sipariş daha verebilirsiniz. Ancak iki adet ödenmemiş faturanız varsa üçüncü siparişe izin vermez sistem. İki ödenmemiş faturanızdan birini yatırıp sonra tekrar sipariş verebilirsiniz.

 16. Seda demir

  Ben bu ay kayıt oldum ve ilk satışında yüz yirmi puan yaptım hediyem ne acaba

  • Oriflame Katalog

   Eylül’de yeni kayıt olup 120 puan sipariş verdiyseniz hoşgeldiniz programı 1. adım ürünü Oriflame Güzellik Seti’ni almaya hak kazanmış oluyorsunuz. 120 değil 125 BP sipariş verseydiniz buna ek olarak ayrıca Volare Parfüm ve Roll-on Deodorant da alabilirsiniz. Ay sonuna kadar tekrar sipariş verip toplam sipariş puanınızı 120’den 125 üstüne çıkarırsanız hala Volare parfüm ve roll-on hak edebilirsiniz. Hak ettiğiniz bu ürünler Ekim’deki siparişinizle size ulaşmış olacak.

 17. yasemin

  ben bu ayın altın fırsatlardaki 7 parca cam salata setini sipariş etmek istiyorum da kodunu bulamıyorum da bna yardmcı olurmusunz

  • Oriflame Katalog

   Oriflame Keyf-i Ziyafet Cam Salata Seti’nin sipariş kodu 115017’dir.

 18. elif

  altın fırsatlar katologun dan alışveriş yapmamız için kaç bp puanına ihtiyacimız var

  • Oriflame Katalog

   Altın fırsatlardan ürün alabilmeniz için bu ayın kataloğundan tek bir ürün siparişi vermeniz yeterli. Bu ayın kataloğundan vereceğiniz en az 1 ürün siparişi ile birlikte aynı anda altın fırsatlardan almak istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Ancak outlet ürünleri stoklarla sınırlı olduğu için ayın ilerleyen günlerinde stoklar tükenebiliyor. Outlet ürünlerinden almak istedikleriniz olduğunda mümkün mertebe ay başlarında sipariş vermenizi öneririz.