Oriflame Şubat Kataloğu
Oriflame Mart Kataloğu
Oriflame Üyelik Kayıt
Oriflame Altın Fırsatlar
Oriflame Özel Fırsatlar
Oriflame Üyelik Kayıt
Oriflame Kat Kat Kazan
Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Mart Kataloğu 2016

Oriflame Katalog

Oriflame Mart Kataloğu 2016 İndirimli Ürünler
Oriflame Üyelik Kayıt

Yorumlar

 1. emine acar diyor ki:

  mart ayında 150 puan verene ne hediye

 2. Pakize yildirim diyor ki:

  Siparişler kac gún içinde geliyor

  • Ori Katalog diyor ki:

   Oriflame siparişleri genel olarak 1-2 günde adreslere ulaştırılır. Ay başı ilk günlerde ve ay sonu son günlerde fazla sipariş girişi olması nedeniyle paketlemede ve kargoda normalin üzerinde yoğunluk yaşandığı için sipariş teslimatları 1-2 gün daha uzun sürebiliyor.

 3. seyma diyor ki:

  İyi çalışmalar Şubat faturam dün elime geldi 21 günlük süre benim elime ulaştığı tarihten mi başlıyor bu konuda bilgi alabilirsem sevinirim

  • Ori Katalog diyor ki:

   Oriflame siparişlerindeki 21 gün ödeme süresi sipariş tarihinden itibarendir. Son ödeme tarihiniz faturanızın üzerinde de belirtilmektedir.

 4. seyma diyor ki:

  Mart kataloğunda ki sayfa 67 31493 sayılı parfüm koduna yanlış dior

  • Ori Katalog diyor ki:

   Mart kataloğundaki ürünleri Mart ayında sipariş edebilirsiniz. Şu anda Şubat ayında olduğumuz için bu ürünler henüz satışa açılmamıştır. 2016 Mart kataloğunun 67. sayfasındaki 31493 kodlu Oriflame Love Potion Secrets EdP yeni bir ürün olduğu için Şubat kataloğunda mevcut olmayıp ilk kez Mart ayında satışa sunulacaktır.

 5. Azra diyor ki:

  Acaba bu katalogların fiyatları nelerdir…

  • Ori Katalog diyor ki:

   Oriflame siparişleri ile birlikte bir sonraki ayın kataloğu her zaman 1 adet ücretsiz gönderilir. Ekstra katalog almak isterseniz tek katalog fiyatı 1.65 TL, 5’li katalog seti fiyatı 7.25 TL’dir. Tek Mart kataloğu sipariş kodu 117891, 5’li Mart katalog seti sipariş kodu 729888’dir.

 6. alev diyor ki:

  şubat kataloğdan 88 tl sipariş verdim verdim verdim kargo ücreti ve kataloğ ücretli geliyo en az ne kadar sipariş vermem lazım karğo ücreti ödememek için

  • Ori Katalog diyor ki:

   75 BP yani yaklaşık 115 TL üstü siparişlerde kargo ücreti sadece 1.45 TL olarak faturanıza eklenir. Daha küçük siparişlerde 729000 kargo ücreti sıfırlama kodunu yazarsanız kargo ücreti yerine size bir ürün gelir, kargoya para ödememiş olursunuz. Şubat ayında şu anda 729000 kodu ile VM Colour Mania Dudak Balmı geliyor. Bu ürün her ay ve bazen de ay içerisinde değişebiliyor. Küçük siparişlerinizde 729000 kodunu siparişinize 1 adet olarak ekleyip karşılığında ne ürün geldiğini görebilirsiniz. 75 BP altı siparişlerde bu şekilde işlem yaparsanız daha avantajlı olur. Katalog konusunda, siparişlere gelecek ayın kataloğu 1 adet ücretsiz olarak eklenir. Ayrıca bir de indirimli 5’li katalog seti vardır ki bunu istemiyorsanız siparişinizin son ekranında listenizden silebilir. Satış yapanlar kullandığı için sistem otomatik ekliyor ama tek katalog yeter diyorsanız veya ücretsiz gelen kataloğun yanına 1-2 adet katalog eklemek istiyorsanız 5’li katalog setini listenizden silebilirsiniz.

 7. Dilberay diyor ki:

  İnternet üzerinden kartla yapılan ödemeden neden komisyon alınıyor ve bununla ilgili niye bize bilgi verilmiyor

  • Ori Katalog diyor ki:

   Sipariş esnasında kredi kartı ile yapılan ödemelerde komisyon alınmamaktadır, hatta vade farksız peşin fiyatına 4 taksit seçeneği de vardır. Ancak ödemenizi o sırada kredi kartı ile değil de 21 gün sonra nakit yapmayı tercih edip siparişinizi o şekilde girerseniz, 21 gün sonra da fatura tutarınızı banka veya postanelerden nakit yatırmak yerine internetten kredi kartı ile ödemek isterseniz, bu durumda ödemeniz hem 21 gün gecikmeli hem de kredi kartı ile gerçekleşeceği için %1.5 kredi kartı komisyonu alınmaktadır. Ödeme yaptığınız ekranda komisyon tutarı 1 lira 2 lira vb. küsüratı ile birlikte tam olarak gösterilmekte, fatura borcunuz ve %1.5 komisyon eklenmiş toplam ödeyeceğiniz tutar da ekranda açık olarak görülmektedir. Dikkatinizden kaçmış olabilir. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde siparişinizi verirken bunu belirtip 21 gün sonra seçeneği yerine anında kredi kartı ile ödemeyi seçerseniz hem komisyon ödemeden işlem yapabilir hem de anlaşmalı banka kartları için ödemenizi vade farksız 4 taksite bölebilirsiniz.

 8. esra diyor ki:

  ben oriflame üye olmak istiyorum.katolok elime ulaşmadan siparişlermi internetten verebilirmiyim.birde şubat ayı siparişlerimi en son hangi tarihe kadar belirtmeliyim.bana yardımcı olursanız sevinirim

  • Ori Katalog diyor ki:

   Elbette internetten sipariş verebilirsiniz. Şu anda Şubat katalog döneminde olduğumuz için alacağınız ürünleri Şubat kataloğundan belirlemeniz gerekiyor. 29 Şubat’a kadar siparişlerinizi girebilirsiniz. Mart kataloğu 1 Mart’ta aktif olacaktır.

 9. gul diyor ki:

  merhaba ben ocakta kayıt oldum ama şubat ayında sipariş topladım yinede yararlanabilirmiyim hoşgeldin kampanyasından

  • Ori Katalog diyor ki:

   Hoşgeldiniz programından yararlanabilmek için üye olunduğu ay 100 BP sipariş verilmesi gerekmektedir. Eski üyeler kat kat kazan kampanyasından yararlanabilirler.

 10. Büşra diyor ki:

  Mart ayında üye olanlar için hoşgeldin özellikleri nelrdir acaba

  • Ori Katalog diyor ki:

   Mart ayı hoşgeldiniz programı detayları gelecek ay açıklanacak. Aynı şartlarda devam etmesi kuvvetle muhtemel. Ürünlerde veya şartlarda değişiklik olursa duyuruyor olacağız.

 11. Tubi diyor ki:

  Oriflame sun edt yaklaşık 3 senedir yok neden bulamıyoruz

  • Ori Katalog diyor ki:

   Bazı Oriflame parfümleri gördükleri ilgiye ve satış rakamlarına bağlı olarak belli bir süre sonra farklı isim ve kokularla yenilenebiliyorlar. Bazı efsane kokular yıllarca satışta kalırken bazı kokular ise birkaç yılda bir yenilenebilmekte. Oriflame’in şu anda satışta olan bayan parfümlerini denemek isterseniz 722071 kodu ile bayan parfüm numune seti sipariş edebilirsiniz. 7.5 liraya sipariş edebieceğiniz bu numune setinde şu anda Lucia EdT, Amber Elixir EdP, Giordani Gold Original EdP, Precious Moments EdP, Love Potion EdP, Paradise EdP, Giordani Gold EdP, Giordani White Gold EdP, Amber Elixir Night EdP, My Red EdP, Power Woman EdT, Volare EdP, Tenderly EdT, Imagination EdT, Eclat Femme EdT, Miss Giordani EdP, Possess EdP, Lucia Starlight EdT, So Fever Her EdP, My Naked Truth EdT, VIP Night EdP, Elvie EdT, Enigma EdT parfümlerinin numuneleri sunuluyor.

Yorum Yap