Oriflame Ocak Kataloğu 2017

Yeni Ürünler

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler Oriflame Ocak Kataloğu 2017 İndirimli Ürünler

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 28-29

Yeni, yoğun siyah Oriflame Wonder Lash Maskara ve sezonun en trendy renklerinden oluşan göz farlarıyla kendinizi eşsiz hissedin. Sevdiğiniz 5’i 1 Arada Wonderlash Maskara yılbaşına özel sunumuyla.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 50-51

Dolunay gökyüzünde belirince, duygularının coşkusunu ve içindeki tutkuyu da açığa çıkarıyor. Hayalindeki erkekle karşılaştığı egzotik bahçede kader onları geri dönülmez şekilde birbirine çekiyor. İşte o ana şahit olan koku. Oriflame Full Moon Bayanlar için EdT ile şimdi duygularını tüm açıklığıyla ifade etme vakti.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 52-53

Oriflame, My Destiny EdP’nin kişiselleştirilmiş şişe tasarımlarıyla parfüm sektöründe bir ilke imza attı. Mürekkep püskürtme tekniği ile her cam şişenin kendine has, yeşil dalgalı desene sahip olması sağlandı. Kokunun içeriğinde bulunan yeşil turmalin taşının kıvrımlarından esinlenen desenler ile her şişe kendine has bir tasarıma sahip oldu. Bir ömür saklamak isteyeceksiniz.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 54-55

Bir davette parfümünüzle fark edilmek istiyorsanız, Oriflame Si Magnifique EdT gibi oryantal kokuları seçin. Parfümünüzü destekleyen ürünler banyo ritüelinizin parçası olsun. Mumlarınızı yakın, duş jeli ve vücut losyonuyla hem bedeninizi, hem de ruhunuzu şımartın.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 58-59

Efsanelere inanır mısınız? İsveç efsanesine göre, Gece Yarısı Gülü açılırken etrafa büyüleyici bir koku yayar. Kadın parfümlerinde en çok kullanılan nota olan gül, Oriflame Elvie Firefly EdT’de sedir ağacının sıcaklığıyla birleşip yoğun etkileyiciliğiyle karşımıza çıkıyor. Efsanelere inanacaksınız.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 68-69

O, sezgilerine güvenen bir erkek. Sahip olduğu her şeyi sevdiği kadınla paylaşmaya hazır. Gökte dolunay, onun ruhunda ve bedeninde tutku var. Hem kendi, hem de hayatındaki kadın için tutkularını izlemek bir hayat biçimi. Oriflame Full Moon Erkekler için EdT ile artık hiçbir duygu gizli kalmayacak.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 72-73

Hangi kokuyu kullanıyorsun sorusunu duyuyorsan, doğru yoldasın demektir. Sevdiğin kokuyu kadınlar da beğeniyor, hatta kullanmak istiyorsa daha da iyi. Şehrin dinamik yapısını yaşarken kokunu sevdiğinle paylaşmaya var mısın?

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 84-85

Çok sevilen Oriflame Essentials Fairness serisi yenilendi. Daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için turunçgil ailesine ait Pomelo meyvesinin özleri ile cilt rengini açmaya yardımcı olur.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 106-107

Günlük kullanıma uygun nemlendirici ve hafif parfümlü sıvı el sabunu. Hafif parfümlü, cildi yumuşatan ve nemlendiren el ve vücut losyonu. Doğal portakal çiçeği yağı ve yasemin özü ile parfümlendirilmiş sabun.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 124-125

Yeni yılın muhteşem hediyeleri. Şehirde romantik şıklık.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 132-133

Yeni bir yıl demek, beden ve ruhunuzun yenilenmesi için yeni bir dönem demek. Evde de kolaylıkla uygulayabileceğiniz temel bakım önerileri ile yenilenin, bakım ve güzelliğin ipuçlarını adım adım keşfedin.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 134-135

Oriflame Milk & Honey Gold organik olarak elde edilen süt ve balla formüle edilmiştir. Süt, bakım yapan ve nemlendiren vitaminler, mineraller ve proteinler açısından zengindir. Bal, yoğun şekerle birlikte vitaminler, mineraller ve folik asit içerir, nemlendirir, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

Oriflame Ocak Kataloğu 2017 Yeni Ürünler 148